Перейти до вмісту

“Не можна говорити про книгу тільки по її обкладинці”. Історія про небайдужих людей

“Не можна говорити про книгу тільки по її обкладинці” – цю відому фразу ми чули багато разів. Історія, про яку сьогодні буде мова, в черговий раз доказує актуальність цього вислову.

Ця історія трапилася декілька років назад. ЇЇ розповіла молода жінка по імені Ліндсі Рей. Цей випадок дуже приголомшив її, тому вона вирішила розповісти його всьому світу.

Ліндсі стояла в кінці черги у місцевому супермаркеті. В магазині на той час було багато людей, кричали діти. Несподівано вона стала свідком події, яка дуже засмутила її. Перед нею стояла жінка, яка виставляла свої продукти на касу і одночасно намагалася справитись зі своїми 5 дітьми.

Ліндсі – мати 9 дітей, 2 рідних та 7 прийомних, тому побачена сцена була для неї знайомою. Але те, що трапилося у неї за спиною, застало Ліндсі зненацька. Гарно одягнена пара, яка стояла позаду, стала голосно перемовлятися та говорити грубі компліменти про бідну матір. “Зі скількома чоловіками була ця жінка? ” – запитували один одного вони, побачивши, що діти були не схожими між собою. “Дивись, вона навіть не може нормально вдіти дітей для такої холодної погоди. Що за бідна сім’я, зараз вона дістане купони від влади.”

Коли так і сталося, жінка дістала купони, молода пара знову промовила: “Ось всі ті долари, які ми платимо до казни.” Ліндсі була шокованою. Так, це правда, що деякі з дітей були одягненими в коротенькі шорти та майки, які не призначені для такої погоди і те, що жінка платила купонами на харчування. Проте Ліндсі підозрювала, що не все так просто в цій історії.

Тому вона підійшла до скромно одягненої жінки і запитала:”Я можу тобі допомогти? Я знаю, це може бути важко, у мене самої 9 дітей, 2 рідних та 7 прийомних. Я розумію твоє становище, дозволь мені тобі допомогти.”

Ліндсі зрозуміла, що 2 дітей скоріше за все рідні, потім вона тихо запитала:”Вони прийомні чи твої рідні?” Жінка відповіла, що тільки стала прийомною матір’ю, тому вперше користується цими купонами і не знає, що з ними робити. І що ці діти прибули 3 дня назад, їй дали продукти на харчування, але в них ще не було теплого одягу.

Ліндсі показала, як користувати купонами, і допомогла завершити оплату. Після цього вона посміхнулася до дітей і сказала жінці: “Прекрасні діти, я рада, що вони є один в одного.” Коли жінка дала дітям їх новий одяг, Ліндсі міцно обійняла її та попрощалась.

Читайте також: Соус з аґрусу, який смакуватиме з м’ясними стравами

Але вона ще не закінчила. В той час, коли жінка зі своїми дітьми направилась до виходу, Ліндсі попрямувала до грубої пара, яка продовжувала неприємно жартувати. “Ви взагалі знаєте, ким були ці діти, над якими ви жартували? Вони декілька днів назад втратили можливість жити зі своїми рідними батьками, можливо, через недостаток коштів попередньої сім’ї чи через грубе поводження зі сторони родичів. Цей одяг єдиний, який був у них на той час, коли вони покидали рідну домівку. А ця жінка відкрила для них двері свого дому. Щоб ви розуміли, в світі не так багато таких людей як вона”.

Ліндсі почала виставляти покупки на касу, але потім повернулася і додала:”І навіть якби ці всі діти були її, і вона народила їх від різних чоловіків, це не повинно вас хвилювати. Легко обговорювати інших, але ви колись робили щось для тих, хто цього потребує? Жодна дитина на світі не заслуговує на те, щоб мерзнути на вулиці або голодувати. Мені шкода, але ви поводили себе неприпустимо”.

Такі історії, без сумніву, заслуговують на увагу. Вони доказують, що не можна засуджувати людей в чомусь, не знаючи всіх обставин. А Ліндсі молодець, вона дала відсіч парочці, яка насміхалася. Як правило, в таких випадках людям стає соромно за свої вчинки і вони роблять правильні висновки.