Перейти до вмісту

Не очікувала я таких слів від свахи. «А якщо розведуться?» Вони ж вже другу дитину збираються, яке розлучення?

Нещодавно моя любима донечка, яка подарувала мені онука, якому вже гордих 3 рочки, порадувала мене новиною, що я знову стану бабцею. Я на сьомому небі від щастя! Моя донечка, Софійка, прекрасна мати і мій внук Марк найгарніший та найвихованіший хлопчик з усіх, кого я знаю.

Після повідомлення Софією мене про таку радість я сказала:

-То скоро ви будете продавати свою малесеньку однокімнатну? Бо вас вже буде четверо в сім’ї, треба більше місця, чим одна маленька кімната.

На що донька гірко зітхнула та сказала:

-Ох, нажаль не вийде. Свекруха горою стала за квартиру, не дає продати.

Як не дає продати? Квартира ж оформлена на мого зятя Олега. Вона по ідеї не може вирішувати як їм розпоряджатися цією нерухомістю.

 

Цю квартиру моя сваха, Ліда Євгенівна, подарувала молодій сім’ї на весілля. Довго на неї збирала. А для молодих це прекрасний подарунок, своє власне житло. Думали спершу, що коли прийде час – продадуть квартиру, докладуть накопичування та, як появляться діти додадуть до того гроші, що виплачуються тя. Але сваха проти

 

Чому питається? Ну от чому? Їй хочеться аби внуки жили в тісноті, один в одного на голові сиділи, чи хоче для них хорошого життя? Я вирішила поговорити з свахою сама. Ну а що? Раз дітей не слухає, то можливо в мене вийде вийти з нею на дорогу.

Під час розмови сваха сказала:

 

Читайте також Ось і я так вирішила провести цей день лише зі своїм чоловіком. Хочеться провести цей в тиші та спокої з коханою людиною.

-Це власність придбана до весілля, тобто власність Олега, якщо вони продадуть зараз квартиру та куплять нову – тоді Софія автоматично,не прикладаючи зусиль та не вкладаючи ні одної копійки буде мати право на частину квартири. А що як вони розведуться? – сказала повністю серйозно сваха.

 

Такі слова мене дуже обурили і я почала сварку з нею:

 

-Не очікувала я таких слів від свахи. «А якщо розведуться?» Вони ж вже другу дитину збираються, яке розлучення? Тим більше вони живуть душа в душу! Тепер я чітко зрозуміла, що ти, Лідо, не приймаєш мою Софійку як невістку інакше б не робила такої дурні!

 

Зять мій, Олег, перший час намагався переконати матір перестати так яро перешкоджати їм в продажі квартири, але з часом він перестав це робити. Чи то він вже втомився її переконувати, чи то мама в його житті має величезний вплив. Не знаю. Він тепер просто розводить руками та каже, що нічого не може зробити і що йти на перекір його матері те саме що кидати в стіну горохо