Перейти до вмісту

Ось і я так вирішила провести цей день лише зі своїм чоловіком. Хочеться провести цей в тиші та спокої з коханою людиною.

Ювілей – вагома подія в житті людини, тим більше коли цей ювілей увінчується такою поважною цифрою як шістдесят. Прийнято, що в цей день людина має по крупному святкувати. Але хто сказав, що так має бути завжди?

Ось і я так вирішила провести цей день лише зі своїм чоловіком. Хочеться провести цей в тиші та спокої з коханою людиною.

 

Спершу я казала родичам, що не вирішила о котрій годині буде святкування. Але зрештою за пару тижнів до свята повідомила, що святкувань не буде. Тепер половина з них ображається на мене, хоча багато хто зрозумів моє бажання провести своє свято так, як Я того хочу.

 

Замість святкувань ми пішли з чоловіком прогулятися по місту, до парку в якому знаходиться живописне озеро. Потім пішли пообідати в один дуже затишний ресторан. А ввечері випили по бокалу ігристого за переглядом нашого улюбленого фільму, який ми разом можемо дивитися знову та знову.

 

В мене є декілька причин не влаштовувати грандіозне святкування в свій ювілей.

 

Читайте також Подружжя відразу вирішило, що та однокімнатна квартира по праву дістанеться їх доньці й сина про це попередили.

Перша – це те, що потрібно робити генеральне прибирання та дуже багато готувати. Я хочу відпочити в своє свято, а не бігати по хаті з ганчірками та швабрами, бо ж свято, треба щоб гості не залізли в якісь кутки та не знайшли всякого. А готування я взагалі мовчу.

 

Друга – це генеральне прибирання після гостей. Тобто я ну ніяк не відпочину, а лише буду весь час на ногах, адже то ж гості.

 

Третя – як ніяк день народження це досить особисте свято і запрошувати на свій ювілей родичів з якими я бачуся лише на свята і те не на всіх, мені не подобається. А якщо не запросиш – будуть ображатися, а інші випитувати, чому не запросила, чому те, чому се.

 

Четверта – всім байдуже, який в тебе нині настрій, що ти хочеш і т.д., прийдуть вітати, святкувати, а ти давай теж веселися, бо ж свято, треба обов’язково бути веселою. Навіть якщо ти погано себе почуваєш – всім буде байдуже, головне відгуляти подію.