Перейти до вмісту

Не потрібно витрачати час і енергію на пошуки, а тим більше впадати у відчай, ваша доля сама вас знайде, коли прийде тому час.

Закінчивши школу Таня переїхала в місто і вступила до університету. Там і залишилась жити. Таня стала помічати, що у всіх її подруг є хлопці, а у неї нікого немає. І вона вирішила, що їй необхідно обов’язково з кимось познайомитись, але так, щоб це було на все життя. Вона завжди мріяла знайти хорошу, надійну людину, з якою проживе своє щасливе жіноче життя.

Весь час вона приділяла пошукам своєї другої половинки. Але після першої зустрічі, вона вже знала , що це не той принц, про якого вона мріє. Таня все шукала і шукала, і в один момент їй це набридло. Набридло витрачати час даремно, дівчина вирішила, що не буде більше ні з ким зустрічатися і нікого шукати.

З того часу Таня почала займатися виключно собою, почала читати різну літературу, зайнялася спортом. І одного разу, шукаючи якусь інформацію в інтернеті, вона задала питання в групах і їй відповів молодий чоловік. Як виявилося, вони навчаються в одному і тому ж університеті. Звали його Сергій, вони довго листувалися, а потім домовились про зустріч.

Зустрівшись з Сергієм, дівчина відразу зрозуміла, що це саме він, той самий принц якого вона так довго чекала. Через деякий час вони одружилися і відтоді завжди разом. В них дуже щаслива сім’я.

Читайте також: Тепер я думаю, чи правильно я поступила, чи варто було пояснити свої почуття по-іншому? Як мені налагодити відносини з нею я уже незнаю.

Тому, не потрібно витрачати час і енергію на пошуки, а тим більше впадати у відчай, все само прийде, коли настане час. Все завжди відбувається вчасно. Знайди ця дівчина свого принца раніше, вона б пройшла не звернувши на нього уваги, та й він навряд чи зупинився б. Адже вона не відповідала йому, у них були різні погляди, думки і бажання. Але, як тільки вона стала на шлях пізнання себе, їй багато відкрилося і стало зрозуміло. Вони почали думати на одній хвилі, ось і притягли один одного. Дві половинки віднайшли себе.