Перейти до вмісту

Не у всі міфи про чоловіків варто вірити.

Міфи про чоловіків самі вигадали, самі повірили у них і дивуємося — чому ж ці хлопці такі загадкові? Але , чи все так?

Чоловікам байдуже, як вони виглядають

Чоловіки просиджують свої вузькі штани у барбершопах, де їм укладають бороди, регулярно відвідують фітнес-клуби і пильно стежать за тим, кеди якого кольору потрібно носити цього сезону.  Таке трапляється, звичайно, не з усіма

Чоловіки не плачуть

Передбачається, що це “не по-чоловічому”. Насправді це виховання, звичайно.  Насправді ж слізні залози у чоловіків нікуди не зникли і справно функціонують. І якщо ви ніколи у житті не бачили чоловіка, що плаче, це означає лише те, що ніхто з них не зважився розплакатися за вашої присутності.

Чоловіки не пліткують

Власне кажучи, лише цим вони й займаються, коли опиняються у колі подібних до себе. Просто вони практично ніколи не пліткують у компанії жінок, тому й створюється ілюзія, що таємниця, довірена чоловікові, таємницею і залишиться. Втім, іноді це твердження вірне — але лише у тому разі, якщо таємниця зовсім тужлива.

Чоловіків цікавить лише ваша зовнішність

Насправді зовнішність гіпотетичного партнера однаково цікавить і чоловіків, і жінок. Тобто ми усі закохуємося очима . Просто тому, що ми здебільшого візуали. Але цей етап дуже короткий, а далі постає питання сумісності. Чоловік все ж таки збирається з вами жити, а не посто милуватися. А якщо ви знаєте чоловіка, якого дійсно цікавить лише зовнішність, він зовсім позбавлений емпатії, одруження з таким  – вірто подумати.

Чоловіки обожнюють спорт

Насправді більшість з них просто заражається загальним азартом під час значущих змагань — і не більше. Якщо сумніваєтеся, розпитайте у знайомих чоловіків, хто такий тафгай, як виглядає вкидання і навіщо потрібен підкат. Ось про підкат відповіді будуть особливо цікавими, гарантуємо.

У кожного чоловіка є “чоловіче” хобі

Полювання, риболовля або нескінченне ремонтування старого автомобіля. А якщо такого хобі у чоловіка немає, з ним щось не те! Він, мабуть, дуже страждає! Великі хлопчики не беруть його у свій гаражний клуб, так-так. Ну, добре, а ось рукоділля — типово “жіноче” хобі. Сперечаємося, ви прямо зараз можете скласти список хоча б з 30 імен знайомих вам дам, які жодного разу у житті не брали до рук п’яльця. Ось у чоловіків така ж сама історія.

Читайте також: Як посадити лохину, щоб отримати щедрий урожай.

Чоловіки не вміють вести господарство

Міф, який вигідний чоловікам, безсумнівно. Можна поставити вас до плити і кухонної раковини, а самому піти і лягти на дивані, ну, або у “Танчики” пограти. Насправді чоловік якось жив до вашої появи і при цьому не помер через голод, не протер останні штани і не розвів у квартирі тарганячу ферму. Як таке могло статися?

Чоловіки бояться одруження

Насправді уся ця жалібна пісня про те, що він ще не готовий, — лише спосіб тягнути час. . При цьому, щойно чоловік зустрічає жінку, з якою має намір жити довго і щасливо, він негайно тягне її під вінець. А насправді чоловіки бояться розлучення.