Перейти до вмісту

Не усі косметичні процедури можна робити самостійно.

Фахівці не радять робити ці процедури вдома.

Не стрижіть чубок

Багатьох  жахливо дратує, що підстригти чубок у салоні коштує майже стільки ж, скільки зробити повноцінну стрижку. Але просимо вас: покладіть ножиці на місце. Або вийде криво, і ви вирішите підрівняти і знова не так як треба.

Не змінюйте колір волосся радикально

Якщо ви хочете додати до основного тону відтінок, підфарбовуєте корені між салонними процедурами або просто зафарбовуєте сивину у свій природний тон — ніяких проблем, сучасні фарби для домашнього використання досить якісні і прості у застосуванні. Але якщо ви хочете з білявки стати шатенкою або, що ще гірше, з брюнетки перетворитися на білявку… Подумайте!

Не коригуйте брови воском або ниткою

Для якісного видалення зайвих волосків і надання бровам правильної форми за домашніх умов підійде тільки пінцет. Під час роботи з воском важливі найдрібніші деталі, розмітка, температура, напрямок для нанесення, швидкість відриву смужки. Велика ймовірність, що ви пошкодите шкіру. І ще вища — що ви не зможете домогтися симетрії, і брови все одно вийдуть різними. З ниткою теж нелегко: здригнеться рука через несподіваний телефонний дзвінок — і усе зіпсовано. Краще і не починайте.

Не вичавлюйте глибокі прищі

Ми усі розуміємо і самі грішні: коли на обличчі з’являється чорний гидкий вугор або дрібний прищ з білою головкою, руки так самі й тягнуться… І нічого страшного, що тягнуться: просто продезінфікуйте шкіру до і після та нанесіть крем від прищів на ранку. А ось якщо прищ глибокий, якщо це акне, якщо навколо усе набрякло і болить — чим більше тиснете, тим ширше всередині шкіри поширюється запалення. А це означає, що прищ буде набрякати й далі, заведе собі сусідів, а після цього надовго залишиться пігментна пляма або, ще гірше, шрам. Якщо підшкірні глибокі запалення вас турбують, йдіть до дерматолога.

Читайте також: Почати відкладати кошти можна з абсолютно невеликих кроків.

Не використовуйте зубну пасту

Лікарі-дерматологи наполягають: первинне полегшення може перетворитися на страшні наслідки. Потрапляючи у внутрішні шари шкіри, інгредієнти зубної пасти можуть викликати подразнення такого масштабу, що прищ здасться вам простою нісенітницею. Депігментація, утворення рубців — усе це дерматологи бачили на власні очі і благають: не треба. Є ж спеціальні креми для проблемної шкіри!