Перейти до вмісту

Не всі подруги щиро за вас радіють

У мене є подруга Оля, їй зараз вже під 40, вона гарно заробляє бо у неї зараз гарна посада, вона замісник керівника крупної фірми, та й у власності у неї дві великих квартири у центрі міста і ще машина. Але єдине з чим подрузі не щастить — особисте життя.

Одного вечора вона зателефонувала мені у істериці. Почала пояснювати, що її чомусь понизили у посаді. Оля крізь сльози говорила мені про те, що тепер вона просто начальник відділу у її фірмі, а це означає, що заробітна плата тепер майже в половину
менша ніж та, яка була.

 

Читайте також  Я почула про цю ситуацію і запропонувала мамі, щоб надалі вона таким ось родичам, які хочуть у неї пожити, просто відмовляла

Після нашої розмови я швидко зібралась та поїхала до подруги додому, щоб підтримати її морально. Коли я увійшла до квартири, побачила, що у Олі в гостях ще одна  її подруга на ім’я Христина. Ми спокійно спілкувались, трохи випили, і після чого Христина почала розмову у дуже грубій формі. Вона почала казати, що вона рада тому, що Олю понизили на посаді, і що заробітна плата у неї тепер нижча. По Христині було видно з якою зловтіхою вона все це каже.

 

Продовжила казати, що нібито тепер Оля зрозуміє як живуть звичайні люди, і що таке коли тобі не вистачає на щось грошей.
Христині завжди було неприємно чути від Олі те, як вона хвалиться своїми досягненнями у кар’єрі та поради про те як потрібно жити та заробляти гроші.

 

Звісно Оля була просто у шоці, це було точно не то, що вона очікували почути від подруги у таку тяжку для неї хвилину. А Христина все не могла вгамуватися і
продовжувала тиснути на Олю: “ Тобі ж напевно краще за всіх знати як потрібно заробляти на житло. Тобі ж твою першу квартиру подарували батьки, а ти завжди хвалишся, що у тебе аж кілька квартир та машина, яка ти красуня і розумниця.

 

Якщо б мені теж так дарували житло, я б теж жила як ти, а може ще й краще. Ось ми з чоловіком декілька років жили по орендованих квартирах, майже всі кошти йшли на те, щоб оплатити її, а ми ще з них відкладували гроші на перший внесок кредиту, щоб придбати власне житло. Потім все ж таки взяли в іпотеку, а потім ще й шалену суму переплатили за відсотки.

 

Якщо підрахувати за ці роки скільки ж ми з чоловіком витратили грошей, то можно навіть більше ніж дві квартири придбати. Тільки ми чомусь не хизуємось, що ми такі молодці і у нас вийшло досягти всього самим.”

Я намагалась заспокоїти Олю і одночасно закрити рота її “подрузі” Христині. Я намагалась пояснити Христині, що Оля хвилюється з приводу роботи і що зараз їй не до з’ясування стосунків. Але ця подружка не могла заспокоїтись. Вона продовжувала кричати про те, що все так і повинно було бути. Тому що не справедливо те, що у Олі все легко виходить і вона кричить про це всім і хизується, а ось вони з чоловіком тяжким трудом досягають усього самі і не хваляться.

 

Взагалі не розумію, до чого всі ці сльози і страждання? Понизили у посаді і що з цього? Тепер хоч поживеш як всі люди, зрозумієш як все важко дістається. Не може  ж такого бути, що тільки тобі одній щастить, поживеш на низьку заробітну плату, потім подивимось як ти будеш хизуватись.

Оля була шокована, але все ж таки відповіла дівчині, що це просто заздрість каже в ні зараз. Звісно вона не очікувала від своєї подруги такого вчинку. Оля б ніколи не подумала, що якщо у неї будуть проблеми, Христина буде радіти з цього