Перейти до вмісту

Не залишайтеся в поганих стосунках з сестрою, адже у цьому світі немає ріднішої людини

Як прекрасно мати сестру! Адже з нею існує постійний невидимий зв’язок, попри те, що між нами можуть бути кілометри відстані. Для мене сестра – це не просто сім’я, родина, це не подруга, а щось значно більше. Такі стосунки важко описати словами, адже вони виходять далеко за межі родини.

На цьому світі є лише одна людина, яка знає мене краще, ніж матір – це сестра. Разом з нею у нас пройшло дитинство, юність, ми проживали разом моменти радості, горя, постійно конкурували між собою, любили один одного, але так не хотіли ділитися дрібницями, змагалися за батьківську любов, інколи доходило до бійок, які, звичайно, закінчувалися примиренням. Зараз так смішно про це все згадувати.

Читайте також Ви не знайдете любов, поки не почнете любити себе.

Сестра з дитинства з тобою по одну сторону барикад, якими б тісними не були стосунки з батьками, сестра розуміє ситуацію краще, вона з тобою в однакових соціальних умовах. І хоча між нами були суперечки, ми розуміли, що разом – ми сила, коли в житті траплялися складні ситуації, ми ставали настільки близькими, наскільки це можна уявити.

Це більше ніж просто якісь інтимні, біологічні чи емоційні зв’язки. Мати сестру – це велике щастя, тому плекайте та бережіть одна одну.

Часто в житті трапляється таке, що сестри конфліктують, припиняють спілкування – наше життя надто жорстоке і в бурі емоцій ми можемо втратити те, що найбільш цінне. Через образи та суперечки виникає непорозуміння, яке руйнує такі важливі стосунки. Правда, це не змінює того, що про сестру ми продовжуємо думати щодня. Нам цікаво, як вона живе зараз, чи все у неї добре.

Сестри можуть не спілкуватися роками, але постійно переживати один за одного. Сестра, де б вона не була, кинеться з головою на допомогу і не важливо, що з вами було до цього.

Телефонний дзвінок, декілька жартів та довгі розмови про минуле – і ніби не було всіх тих сварок та образ. І все відновлюється, стає так, як було колись. Це не дивно, адже навіть найсильніша образа не може розірвати нитку зв’язку між сестрами. Якою б тонкою чи натягнутою вона б не була, ця нитка залишається міцною.