Перейти до вмісту

Не знаю, чи я б так змогла зі своєю невісткою. Коли до мене приходять гості, хто б це не був, я завжди сама накриваю на стіл, обслужую, а потім прибираю. Мені було б соромно зустрічати людей з пустими руками, тим паче своїх дітей

З чоловіком ми одружилися на першому курсі інституту. Разом ми уже понад 21 рік. Свої свекрусі я не сподобалася ще з перших днів нашого знайомства. Для неї я була погана господиня, жахлива матір і дружина. А що ж від мене тоді хотіли? Мені було всього лиш 18 років. Я була молода і переживала і дуже плакала після кожного такого зауваження.

З свекрухою ми жили 4 роки, а потім переїхали в квартиру, яку мені залишив дідусь. Бачитися зі свекрухою стали рідше, от і сварилися менше. Мені здалося, що я ніби на світ народилася. З чоловіком була щасливою, закінчила навчання і влаштувалася на роботу. Згодом у нас появилася і друга дитина, а свекруха далі вічно ходила не задоволена. Не могла змиритися з вибором сина.

З нею я взагалі не спілкуюся, тільки заради чоловіка зустрічаємося на свята. Звичайно, у її хаті я не гість, а домогосподарка, яка завжди повинна все робити. Не знаю, чи я б так змогла зі своєю невісткою. Коли до мене приходять гості, хто б це не був, я завжди сама накриваю на стіл, обслужую, а потім прибираю. Мені було б соромно зустрічати людей з пустими руками, тим паче своїх дітей.

Читайте також: Народні засоби, які допоможуть позбутися від герпесу

В неділю ми заїхали до свекрів, чоловік хотів привітати маму з днем народження, що минув на днях. Ми купили подарунок і чекали, що хоч цього разу нас зустрінуть з накритим столом. Але свекруха і не думала нічого готувати. Витягла з холодильника продукти і сказала, якщо ви голодні, то можете собі щось приготувати. Я дуже розізлилася, приготувала вечерю, але сказала, що більше не ступлю в ту хату ні ногою.

А саме головне, що свекруха не така вже і стара, виглядає молодо і енергії багато. Коли мені подруги розповідають, що свекрухи їм у всьому допомагають, з дітьми сидять, то аж заздрісно.

Не те, що мені важко приготувати, ні. Просто іноді мені теж хочеться відпочити. Як змінити ситуацію, що склалася, не знаю.  Попри це все, я все одно залишаюся для свекрухи поганою невісткою, ледачою …