Недавно я дізналася, що у чоловіка з моєю найкращою подружкою роман. Віддавати їй свого чоловіка я не хочу, тому я вирішила придумувати план помсти для подруги та план перехоплення чоловіка у неї

Коли я виходила заміж за Олега, знала, що він бабій і була впевнена в тому, що він не зміниться. Просто думала, що буде це не часто, а тільки по молодості й так, щоб я не знала.

Я не дуже його любила, але розуміла, що для сім’ї він буде ідеальним варіантом, він мав хорошу роботу, ніколи мені ні вчому не відмовляй та й дітей він дуже любить, ну я і подумала, що він буде хорошим батьком.

Через рік після весілля у нас появилася донечка, а ще трохи згодом і друга дитина. В Олегові я не помилилася, він був ідеальним батьком та чоловіком. Я сиділа вдома, виховувала дітей, Олег навіть хатню робітницю мені найняв на два дні в тиждень, щоб вона весь будинок прибирала. Можу сказати одне, що за ці роки, я ще більше полюбила Олега, і не хочу його втрачати.

Читайте також: Ранкова кава: до чого призводить чашка кави, випита на голодний шлунок

Моя найкраща подружка, місяць тому розлучилася з чоловіком. Я старалася її підтримувати та часто запрошувала її до нас в гості. Вона, звісно ж, все знає про мене і Олега, я з нею завжди ділилася усім.

Останнім часом я почала помічати, що Олег охолов до мене, рідко спати став зі мною. Я не мала кому пожалітися, тому вирішила розповісти подружці. Вона мене заспокоювала, що, мовляв, завжди так після довгих років спільного життя буває. Але тиждень тому, я взяла Олега телефон і побачила переписку з цієї моєю подругою. З того, що я прочитала, можна було зрозуміти, що у них роман.

Я просто в шоці, і не знаю, що маю робити. Розповідати не хочу їм, що все знаю, інакше є шанси втратити чоловіка, а я цього не хочу. Я вирішила спасати свою сім’ю та придумувати план помсти для подруги та план перехоплення чоловіка у неї …