Нещодавно мій кращий друг запросив мене на своє весілля. Однак це було запрошення для мене одного, без дівчини.

Нещодавно мені прийшло запрошення на весілля від мого старого друга. Так вийшло, що ми з ним дружили з дитинства, але давно не спілкувалися, тому його запрошення стати його свідком стало для мене величезною несподіванкою.

Читайте також Свекруха просто поставила нас перед фактом, що сина немає на кого залишити і потрібно віддавати його у садок. Попри всі наші доводи, вона з онуком сидіти категорично відмовилася.

Моя дівчина не розуміє чому я повинен іти на це весілля сам, якщо ми разом уже понад 3 роки, практично ми вже сім’я.
Я, чесно зізнатися, на весіллях ніколи не був, хіба що в дитинстві. Ніколи також не був свідком. Просто я не поділяю всіх цих пишних святкувань з безліччю гостей та застіллями, але не засуджую іншу позицію щодо весіль. Однак мені дуже приємно, що після кількох років, коли ми не спілкувалися, мій друг захотів мене побачити у ролі свідка на власному весіллі.

Вони з нареченою роблять невелике весілля, лише для близьких родичів та друзів. Традиційно на весіллі мало бути дві пари свідків — дві подруги нареченої та двоє друзів нареченого.

Коли я повідомив своїй дівчині новину про те, що йду на весілля без неї, вона на мене дуже образилася. Я просто не знав, що для неї це так важливо. Вона аргументувала своє невдоволення тим, що нареченого вона теж знає, хоч і не дуже добре, бо ми з ним останнім часом не спілкувалися. І до того ж, оскільки ми пара, то й на усі свята повинні ходити разом.

Хоч дівчина і не заборонила мені прямо не йти на це весілля, однак я розумів, що спуску вона мені не дасть. Адже вона чітко виказала свою позицію щодо цього. До того ж вона дуже проти того, аби я сидів за столом з іншою дівчиною. Адже свідки сидять за столом з нареченими і іншими свідками. До того ж, ви знаєте які бувають провокативні конкурси на весіллях.

Мої батьки кажуть обов’язково йти на весілля, адже це ж мій друг дитинства одружується. А роль свідка дуже почесна. До того ж дівчина й так останнім часом не дуже відпускала мене всілякі свята, вечірки чи гулянки.

Я звісно, що розумію, чому моя дівчина тривожиться, вона не може не переживати і не ревнувати, однак ми вже так багато років разом і я жодного разу не дав їй приводу для ревнощів. Але і підводити друга не хочеться, він робить весілля лише для близьких, тому відмовлятися було б якось негарно.

Друг дуже хоче, аби я став його свідком, весь час мені про це пише. А особливо після його слів, що він мені довіряє і хоче розділити зі мною цей важливий для нього день, я взагалі місця знайти собі не можу. Адже я ніби й не проти стати свідком, однак чи нормально буде те, що зі мною в парі свідків буде не моя дівчина, яку взагалі на весілля не запросили.

Хоча, якщо подумати про це з іншого боку, я б не дуже хотів щоб моя дівчина була присутня на весіллі. Дивно буде, якщо вона сидітиме в залі і дивитиметься на те, як я сиджу за іншим столом з незнайомими людьми. Але чи буде це нормально виглядати, якщо на весілля я взагалі прийду сам? Хоча інший свідок теж має дівчину, але та зовсім не проти того, аби він йшов один.

Я ж не планую робити на тому весіллі щось ганебне, або таке, що образило мою дівчину. Як же мені її заспокоїти і переконати, що все буде добре? Я дуже тривожуся через це. Адже я зовсім не маю досвіду у походеньках на весілля, адже сам ніколи на них не був. Можливо дівчина просто накручує себе і це взагалі нормальна ситуація? не знаю що й думати. Весілля вже через місяць, тому вирішувати треба негайно. Я розумію, що якщо піду на весілля без дівчини, то серйозно зіпсую з нею стосунки, якщо ж відмовлюся іти, то підведу друга. Як же вчинити?