Перейти до вмісту

Нещодавно у нього на роботі з’явилася новенька: дуже красива та приємна дівчина.

Часто люди думають, що чоловікам достатньо смачної вечері, довгих ніг та пристрасті, а от чистота – це лише забаганки жінок. Правда, у житті все буває по-іншому.

Нещодавно до мене в гості завітала подруга й розповіла історію, яка є ідеальним прикладом цієї думки.

«Мамо, я не знаю, як і сказати, там такий жах…» – це сказав жінці її 25-річний син, який був дуже здивованим.

Потім він охолонув й розповів, що дівчина запросила його в гості на романтичний вечір. Він мчав стрімголов, оскільки був від неї в захваті.

Нещодавно у нього на роботі з’явилася новенька: дуже красива та приємна дівчина. Юнакові вона одразу сподобалася. Нещодавно вона проговорилася на роботі, що їй мають привезти телевізор і вона не знає, як самостійно донести його на третій поверх. Хлопець одразу запропонував свою допомогу.

Читайте такожСекрет чоловіка розкрився через 10 років.

Юнак зметикував, що це чудова можливість зблизитися з дівчиною.

Окрім того, щоб донести телевізор, юнак розраховував на романтичний вечір, тому прихопив з собою квіти, вино та цукерки. Правда, нічого з вище названого йому не знадобилося.

Коли чоловік вступив на кухню, його шокувало побачене. Там була гора немитого посуду, залишки їжі, у яких завелися опариші. І це при тому, що дівчина там проживала сама.

Хлопець відмовився там залишатися й пішов додому. І пристрасть до такої дівчини у нього зникла одразу. Дівчина ж, не знала, що змусило хлопця так себе поводити й щиро не розуміла, що у її квартирі було не так.