Перейти до вмісту

Секрет чоловіка розкрився через 10 років.

Спільні знайомі познайомили нас з чоловіком. Після вечора у друзів, він провів мене додому. З того часу почали спілкуватися. Мені з ним дуже легко було знайти спільну мову, адже хлопець був дуже цікавим. З часом я почала закохуватися.

Потім він зізнався мені в коханні. Це було дуже романтично, однак він сказав, що знаходиться на етапі розлучення з офіційною дружиною. Мене сподобалося те, що він був таким чесним та відкритим зі мною.

Розлучився швидко, його дружина з дитиною переїхала в інше місто. Не пройшло і року часу, як ми вже відсвяткували наше весілля. Чоловік часто їздив до доньки та вчасно платив аліменти. Та й і його колишня дружина часу не гаяла, швидко знайшла нового чоловіка. А згодом і другу доньку народила.

З чоловіком ми насолоджувалися життям: подорожували та отримували нові емоції. Він буквально носив мене на руках, а я нетямилася від щастя.

Під час нашого останнього спільного відпочинку в Барселоні він зізнався мені, що мріє провести зі мною решту свого життя. Це було дуже романтично і зворушливо. Варто зазначити, що до цього моменту ми були разом вже 10 років. Я була щиро впевнена, що наш шлюб триватиме вічно.

Після подорожей ми повернулися додому., правда, там нас чекали погані новини. Перша дружина чоловіка серйозно захворіла: лікарі давали не більше трьох місяців. Проблема була в тому, що другий чоловік жінки одразу покинув її, як тільки дізнався про смертельну хворобу.

Читайте також Знаєш, я думаю вся річ у тім, що ти й сама не любиш свою свекруху!

Я зрозуміла, що ми повинні забрати доньку чоловіка, однак його заява здивувала мене: він сказав, що ми забираємо двох дітей. Я не розуміла такого рішення і була дуже зла. Тут чоловік мені зізнався, що дві доньки є його рідними дітьми.

Виявилося, що перший час після розлучення він не залишав спроб помиритися зі своєю колишньою дружиною. Одна з таких спроб призвела до появи  другої дочки. Я просто шокована. Він ще на початку наших стосунків мені зраджував.

Зараз чоловік просить прощення, але я не впевнена, чи зможу дати йому другий шанс. Я вирішила подати на розлучення.

Хоча десь в глибині душі розумію, що я дуже потрібна зараз і йому, і його дітям. Не знаю, як бути.

Щоб ви зробили на моєму місці?