Перейти до вмісту

Нещодавно з Оксаною трапилася неприємна ситуація. Дівчина дуже любить подорожувати й вирішила поїхати в інше місто, щоб трішки змінити обстановку. Однак всі ці приємні очікування були зіпсуті неввічливими людьми.

На шляху трапляються різні люди. Бувають дуже не виховані та нахабні, вони вважають, що їм завжди хтось щось винен. Нещодавно з Оксаною трапилася неприємна ситуація. Дівчина дуже любить подорожувати й вирішила поїхати в інше місто, щоб трішки змінити обстановку. Вона зібрала речі, придбала квитки на вокзалі й чекала на свій потяг.

Однак всі ці приємні очікування були зіпсуті неввічливими людьми.

Оксана купила квиток в купе, обрала нижнє місце, оскільки в неї з дитинства є страх спати на верхній полиці. Дівчина вже розклала свої речі, одягла навушники й споглядала у вікно. Раптово до неї у купе зайшов чоловік з дружиною та двома дітьми.

– Дівчино, ви вважаєте це нормально? Совість у вас досі не прокинулася?

– В чому річ?

– Ми прийшли з двома маленькими, а ви місцем поступитися не можете? Як наші діти мають спати нагорі?

Читайте також: Я тоді дуже розлютилася, адже сирота не пара моєму синові, я що без сватів буду? Я зробила їм скромне весілля, думала, що син все зрозуміє, і вони розійдуться. 

– А які можуть бути до мене претензії, я боюся спати на верхніх полицях, тому не збираюся ними поступатися. До того вам не завадило бути б ввічливішими з незнайомими людьми.

Оксана не хотіла далі слухати невдоволення чоловіка й одягла навушники. Але чоловік не припиняв кричати, а згодом вони пішли скаржитися провіднику потяга. Правда, чоловік захистив дівчину і сказав сім’ї, що така поведінка не припустима.

Такі неприємні ситуації трапляються дуже часто, люди думають, що їм усі щось повинні.