Перейти до вмісту

Невістка говорить, що я вигнала їх на вулицю, і що через мене розвалюється їх шлюб. Але я так не вважаю, якби вона себе нормально поводила, нічого б такого не було.

Мій син дуже розумна і відповідальна людина. Він мав дівчину з якою вони зустрічалися, а згодом вирішили жити разом.

Проживши рік разом, Мар”яна почала говорити про весілля. Але вона хотіла не просте, а з великою кількістю гостей, дорогою і красивою сукнею, лімузином та неодмінно, з весільною подорожжю. Але син сказав, ні. На таке весілля він не заробив, а брати кредит на одноразову сукню він не буде.

Мар”яна, звичайно, ображалася, навіть пробувала вимагати, але нічого не вийшло. У кінцевому результаті, вона погодилася просто розписатися, і відзначити цю подію в колі найближчих. Після весілля діти напросилися жити до мене. Пояснюючи це тим, що в цей час, будуть збирати на своє, власне житло.

Після того, як вони оселилися у мене Мар”яна відразу ж почала встановлювати свої порядки. Переставили меблі на свій розсуд, перефарбувала стіни, деякі мої речі віднесли в гараж. Так ми і прожили разом пів року, до мого дня народження. У мене був ювілей, і я вирішила відсвяткувати його вдома, покликала рідню і подруг.

Під час святкування, розмова зайшла про те, які у молодих плани на майбутнє, і як скоро вони планують дітей. Що тут почалося! Мар”яна заявила, що з такою свекрухою як я, ні про яких дітей мови бути не може. Що допомоги від мене немає ніякої, що вона навіть не змогла власне весілля нормально відсвяткувати, бо я не захотіла їм допомогти.

Читайте також: Не потрібно витрачати час і енергію на пошуки, а тим більше впадати у відчай, ваша доля сама вас знайде, коли прийде тому час.

Хоча, яким боком тут я, взагалі не розумію. Загалом, на наступний день, я оголосила синові, що жити вони зі мною не будуть! Терміну на пошуки нового житла, у них тиждень.

Він це сприйняв цілком спокійно. Знайшов квартиру, зібравши всі свої речі і прихопивши дружину, швиденько з’їхав. Зараз син часто ночує у мене, і все частіше заводить розмови про розлучення.

Мар”яна ж, образилася не на жарт і розповідає всім моїм знайомим, яка я погана. Що я вигнала їх на вулицю, і що через мене розвалюється їх шлюб. Але я так не вважаю, якби вона себе нормально поводила, нічого б такого не було.