Історії

Невістка не може спокійно жити, постійно щось придумує, крутить моїм сином. А зараз взагалі почала вимагати, щоб ми квартиру купили

З нас з чоловіком є двоє дорослих дітей. Син уже одружений та живе у жінки, а дочка вчиться в інституті та живе з нами. Жили ніби дружно, поки невістка не взялася плести інтриги.

Щось вона не може спокійно жити, постійно щось придумує, крутить моїм сином. У шлюбі вони уже 2 роки, коли Андрій привів Юлю на перше знайомство, вона мені не дуже сподобалася, якась така хитра та незрозуміла дівчина. Старалася все про нас довідатись.

Мій чоловік почав їздити на роботу за кордом, коли діти ще були малі. За цей час, ми придбали велику трикімнатну квартиру та машину. Три роки тому зробили там шикарний ремонт, Юля це одразу підмітила. Загалом я була задоволена своїм життям, тільки от чоловіка дуже не вистачало, приїжджав він раз в пів року на декілька днів, можна сказати, що всі ці роки я прожила сама.

Юля кинула поглядом на нашу квартиру й все їй сподобалося. Після весілля вони жили у нас, але з нею я просто не вживалася. Уже через пів року, Андрій з Юлею пішли жити до її батьків. Але от невістка заспокоїтися ніяк не може, що я з донькою живу в просторій квартирі, а вони з Андрієм в маленькій квартирі. Почалися претензії до мого сина: мовляв, у тебе жили добре, але чи не засиділася там своя сестра: чому не поїде кудись вчитися, чи заміж би вийшла. Це, типу, нормально, коли чоловік приводить в свій дім дружину.

Читайте також: Пухкі та ароматні часникові пампушки до борщу

Місяць тому у моєї дочки було день народження. Прийшли син з невісткою до нас в гості на свято, і вона щось таке почала говорити: мовляв, у нас батько такий молодець, з його заробітком скільки завгодно можна квартир купити, а у неї батька взагалі немає, і вона ніколи його не бачила.

Я їй говорю, що моєму чоловікові не падають там гроші з неба, він важко працює. От зробили ми їм весілля, зараз ще збираємо гроші, щоб зробити дочці весілля, він буде повертатися, бо здоров’я вже не те на будівництві працювати. А вона мені тоді заявила, що якщо ми були б хорошими батьками, то розділили б цю квартиру порівну між дітьми.

Я тоді розізлилася і вже на підвищених тонах сказала, що наша квартира ніколи не буде продаватися, а вона якщо хоче мати своє житло, нехай іде і працює.

Юля з Андріє обідилися на мене, навіть торт не стали чекати. Виходячи з квартири Андрій промовив: “Мама, Юля права, тато багато років уже за кордоном, а своїм дітям нічого не надбав”.

Я дуже переживаю, і не знаю, як маю правильно поступити, щоб дітей не обідити …