Перейти до вмісту

– Невже ви забули, що ваша мама багато років працювала без відпочинку, щоб ви мали все необхідне? А ви ще насмілилися її засуджувати? Ось така ваша подяка за всю цю допомогу і турботу протягом років?

Наталя зі своїм майбутнім чоловіком познайомилася у ранньому віці і досить швидко стала мамою. Все було добре, поки її чоловік не захворів. Лікування виявилося марним і жінка залишилася вдовою з двома дітьми. Їй було дуже боляче, але вона знала, що не може розслаблятися і впадати у відчай.

Але Наталя влаштувалася на додаткову роботу, відмовилася від відпочинку і направила усі свої сили на виховання синів. Вона дуже хотіла, щоб її сини успішно закінчили навчання і вступили в престижний вуз. Так і сталося. Хлопці здобули вищу освіту, а потім влаштувалися на пристойну роботу.

Наталя була щасливою, що доля усміхнулася її дітям. Ще щасливішою стала жінка, коли сини обрали собі чудових дружин. Та матір продовжувала дбати про хлопців і відкладати гроші з пенсії, щоб якось їм допомогти.

Сини часто дзвонили до мами, адже жили вони окремо. Якось жінка вирішила піти на город, але від перевтоми їй стало настільки погано, що довелося викликати швидку допомогу. Так вона опинилася в лікарні.

Коли сини дізналися, що на лікування мами потрібно багато грошей, то почали дорікати її. Мовляв, навіщо було тягнути до останнього? Якби вона швидше пішла в лікарню, то вдалося б уникнути цих витрат. Натомість тепер хлопцям треба думати, де взяти кошти.

Читайте також: Запашне яблучне повидло

Але одна з невісток захистила стареньку та сказала:

– Ви забули, що ваша мама багато років працювала без відпочинку, щоб ви мали все необхідне? Вона у всьому собі відмовляла і зовсім не шкодувала власних сил, аби дати синам найкраще! А ви ще насмілилися її засуджувати? Ось така ваша подяка за всю цю допомогу і турботу протягом років?

Після сказаних слів синам стало справді соромно. Вони без вагань попрощалися зі своєю нерухомістю. Вони переїхали в скромніше житло, а виручені кошти витратили на лікування мами.