Перейти до вмісту

Невже зараз так модно? Не хочу вірити, ніби всіх дівчат цікавить лише гаманець і їм все одно, яка людина поруч.

– Всього лише п’ять? – Здивовано сказала дівчина.

Я приніс на побачення букет квітів. П’ять троянд виявилось замало.

– Всі мої чоловіки приносили пишні букети. Наступного разу принось кращі квіти. Зрозумів? – Я кивнув і відчинив перед дівчиною двері у ресторан.

– Тут занадто дешево. – Жалілась дівчина. Вона прискіпливо обирала страву і постійно цокала язиком.

Я терпів. Цікаво, чим закінчиться цей вечір?

Нарешті дівчина обрала. Вона замовила найдорожчі страви. Поки готували нашу їжу, я почав діалог.

– Які в тебе хобі? – Поцікавився.

– Ой, я різностороння особистість! – Сплеснула в долоні дівчина. – Люблю ходити у салони краси, в бутіки, читаю журнали, дивлюся романтичні або драматичні фільми… – Поки вона перераховувала, я пив воду.

Читайте такожІсторія про те, як легко змінити світ навколо себе

Зараз повно таких «різносторонніх дівчат», які цікавляться виключно своєю зовнішністю. Мені потрібна людина, а не фарфорова лялька.

Принесли наше замовлення. Дівчина досі говорила тільки про себе. Вирішив перебити цей потік самозакоханої тиради і запитав:

– Які якості ти цінуєш в чоловіках?

Дівчина широко посміхнулася.

– Мені потрібний такий чоловік, який буде виконувати всі мої забаганки. Я вважаю, моя зовнішність того варта. В свій зовнішній вигляд вкладаю немало тисяч гривень, тому мій майбутній хлопець повинен не скупитись на подарунки для мене. Хочу, щоб мені постійно дарили великі букети троянд, придбали шубку, машинку. О! Було б добре і квартирку. Звісно ж, на мене оформлену. В житті всяке може статися. Якщо розійдемося, в мене має залишитись дах над головою.

Слухав і не розумів, вона дійсно дурненька чи прикидається? Якщо вона шукає суто фінансову вигоду зі стосунків, то не варто про це говорити ось так в лоб. Хто на це клюне? Їй варто зареєструватися на спеціальних сайтах, де дівчата шукають собі виключно спонсора, і не витрачати час серйозних хлопців. Я шукаю довготривалі стосунки. Зараз ця лялька забирає мій і свій час.

Немає нічого поганого в тому, щоб фінансово підтримувати свою дівчину, але за умови, що у ваших стосунках є почуття. Невже більшість сучасних дівчат ось такі? Шукають тільки гроші, а кохання їх не цікавить. Не хочу в це вірити, але досвід підказує інше.

– А ти чого хочеш від стосунків? – Запитала дівчина.

– Кохання, поваги, підтримки та взаєморозуміння.

Дівчина засміялась.

– Серйозно? Ти такий романтик! Зараз важко знайти свою людину. Це практично не можливо. А якщо тобі пощастить, не факт, що стосунки складуться добре. Розумієш? – Повчала мене ця лялька.

Вечір пройшов нудно для мене, а от дівчина відчувала себе чудово. Під кінець вечері, вона замовила пляшку червоного і, практично, сама її випила.

Я за все розрахувався, викликав таксі і відправив її додому. Більше ми не побачимось.

Жахливе побачення. Витратив свій час дарма. Міг провести його з друзями, а натомість декілька годин слухав нотації і повчання від чужої людини.

Не буду брехати, дівчина ефектна. В неї струнка фігура, чисте обличчя, ніжні руки, доглянуте волосся. На жаль, окрім зовнішності, в неї нічого немає. Вона пуста. Ніколи в житті не бачила фільм «Титанік», хоча казала, ніби любить романтичне та драматичне кіно. Не знає, хто в нас президент і що відбувається в світі. Вона ніколи не працювала. Завжди знаходила багатих дурнів і сиділа у них на шиї. Школу закінчила так собі, а в виш не вступала. Вся її освіта закінчилась на одинадцяти класах.

Невже зараз так модно? Не хочу вірити, ніби всіх дівчат цікавить лише гаманець і їм все одно, яка людина поруч. Але з іншого боку, таких багато. Хтось одразу в лоб говорить про свої наміри, а хтось ні. Важко дізнатися, чого саме від тебе хоче дівчина.

Я завжди шукав теплих стосунків, родинних. Хочу, щоб двоє відчували комфорт, підтримку і любов. В першу чергу, цінували один в одному людські якості, адже сьогодні багатий, а завтра бідний. В сучасному світі, все швидко змінюється. Не хочу бути комусь потрібним тільки через гроші. Якщо залишусь без гроша в кишені, то від мене одразу і дівчина піде? Що ж це за стосунки такі?

Може мої погляди застарілі. Напевно, застряг десь в далекому минулому. Я завжди брав приклад зі своїх батьків. Вони створили справжній сімейний союз. Мій батько колись був директором однієї великої фірми. Грошей в сім’ї було повно, але пройшли роки і його скоротили. Мама не пішла від нього. Навпаки, підтримувала і любила. Її тепло і справжні почуття дали йому сил швидко знайти нову роботу і досягти нових професійних висот. Завжди дивився на них і радів. Мої батьки, власним прикладом, показали мені, як виглядає справжня любов. Те, що зараз називають стосунками, мені не підходить. Можливо, я справді ніколи не знайду ту єдину, кохану дівчину, але бути з кимось для галочки не збираюсь. Краще вже самому.