Перейти до вмісту

Незабаром дівчинка сильно хворіє. Діагноз невтішний. Її кладуть в лікарню.

Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Дивиться як падає сніг і як діти граються. Батьки знову лаються, що трапляється останнім часом дуже часто.

Олена занурилася в свої спогади, чекаючи що все ще може повернутися, як було раніше. Адже раніше батьки практично ніколи не сварилися, була дружна міцна сім’я.

Незабаром дівчинка сильно хворіє. Діагноз невтішний. Її кладуть в лікарню. Батьки, злякавшись за життя своєї дитини вирішують відкласти питання про розлучення. Дні минають за днями.

Дівчинка себе погано почуває, вона бажає лише бачити радість і любов в очах своїх батьків. Батьки в свою чергу перестають лаятися і заради своєї улюбленої дочки більше проводять час разом. Час йде, дівчинка йде на поправку. Батьки стали вести себе по-іншому.

Ніяких більше сварок, все як і раніше. З палати все частіше став доноситися дитячий сміх, батьки  намагалися зробити для дитини все, що було в їх силах.

Читайте також: Повчальна історя про те що проблеми не варто терпіти, їх потрібно вирішувати.Одного разу виявиться, що ти терпиш більше, ніж живеш.

Коли лікар повідомив прекрасну новину, що їх дочка йде на поправку, у батьків щастя і радості не було меж.

Переживши всі ці труднощі разом, батьки Олена прийшли до рішення, що ні про яке розлучення і мови бути не повинно.

Вони зрозуміли, яку величезну помилку мало не допустили. Дівчинку виписують. Батьки, щоб порадувати свою єдину дочку влаштовують їй свято.

Незабутнє свято, який вони проводять все разом, міцної дружною сім’єю.

Ну чим не сценарій для фільму? Просто, коли бачиш це все в реальному житті … це може навіть змінити твою власну. Принаймні моя віра в любов зміцнилася багаторазово, а це змінило і мене.

Любов здатна на багато що, з її допомогою можна зцілити будь-яку хворобу, головне вірити в це.