Перейти до вмісту

Незалежно якими ви є, сильними чи слабкими, бережіть себе і бережіть своїх близьких. Так легше переносити всякі труднощі.

Людей умовно можна поділити на слабких і сильних. Тих, що вирішують все у власному житті самостійно, і тих, що завжди скиглять і надіються на чиюсь допомогу.

Фізично люди можуть бути сильними, а от психологічно – невитривалими, тюхтіями. І це проявляється на рівні думок і вчинків.

Сильні вміють витягувати себе з ями і вміють витягнути інших. Вони знають, коли треба міцно зціпити зуби і йти, не зупиняючись. Такі люди знають, як стати опорою для інших.

 

Читайте також Останній день на роботі. Мене проводжали застіллям. Всі бажали хорошої та щасливої пенсії, здоров’я та щастя, розповідали вірші та просто добре проводили час. Мене дуже тішила така увага від колег.

 

Як не має людей, що від народження вміють читати чи писати, так і не має таких, які народилися з залізною силою волі. Є просто люди, які вміють себе загартовувати, які власні труднощі не перекладають на плечі інших…

Я не вірю, що слабкі не можуть самостійно розв’язати власні проблеми, не можуть поступово стати сильнішими.

Слабкість і сила не даються людині від природи. Це вибір, який робить вона сама. Це як вибір програми. Це, по суті, спосіб життя.

Виходячи з цього, можна стверджувати, що слабких людей не буває. Є люди, яким вигідно бути такими, оскільки про них є кому піклуватися чи розв’язувати їхні проблеми.

Часто сильні люди є такими, що у них нема іншого вибору. Життя ставить їх у такі умови, де вони вимушені весь вантаж винести на собі. Іншого виходу в них нема.

Саме ті сильні, непохитні, з залізною витримкою потребують часто багато ласки, любові, тепла. Потребують звичайних людських почуттів, що, власне, додадуть їм сили.

Сильні люди є часто самотніми і втомленими. Їхня душа потребує зцілення й уваги.

Адже бути сильним – це означає всі життєві незгоди тягнути самому. І так кожного дня, кожної години така людина є наодинці з власними проблемами.

Тому, незалежно якими ви є, сильними чи слабкими, бережіть себе і бережіть своїх близьких. Так легше переносити всякі труднощі.