Перейти до вмісту

Ніколи не допускайте цих 5 помилок, якщо хочете, щоб чоловік вас поважав

Навіть не думайте його жаліти

Не потрібно шкодувати чоловіка, жінка повинна стимулювати його до нових звершень. Звичайно, кожній людині потрібна підтримка, й сильна стать не виключення, однак ні в якому разі не можна жаліти його. Чоловік не повинен нити та стогнати, а йти і щось робити. Наша проблема в тому, що нам вічно ввижається, ніби скарги – це ознака глибоких відносин, але інколи таким чином чоловік хоче лише розчулити.

Ніколи не допомагайте йому фінансово

Не вирішуйте проблеми замість чоловіка, особливо якщо це фінансові. Якщо чоловікові не байдуже на свою жінку, він піде на любу роботу працювати, але не буде переміщати вантаж фінансових проблем на кохану. Якщо ж ви постійно будете давати чоловікові великі суми, то він звикне до цього і зрозуміє, що можна і не напружуватися. А от у вашому житті проблем буде значно більше.

Не міняйте заради чоловіка зовнішність

Чоловік, який вас кохає, не буде змушувати вас відчувати, що вам потрібно йти на компроміс з собою, навіть якщо ви захочете змінитися, то це буде лише ваше бажання, а не нав’язування чужої думки.

Читайте також: З чоловіком у нас були ідеальні стосунки, тому з батьківством вирішили не затягувати. Але після появи дитини, Андрій став зовсім іншим. Його хамське ставлення я вже неможу терпіти.

Ніколи не кидайте йому фразу “а я тобі казала”

Така фраза може зіпсувати стосунки між закоханими. Не варто її вживати навіть якщо ви дійсно мали рацію. Так ви принижуєте чоловіка й прямим текстом вказуєте йому на те, що ви розумніші.

Не відмовляйтеся від особистого життя і кар’єри

Не розчиняйтеся в чоловікові і не змінюйте свій спосіб життя. Продовжуйте будувати власну кар’єру, не відмовляйтеся від посиденьок з подругами та власних захоплень. Він покохав вас саме такою, так що не варто перетворюватися в домогосподарку, адже робите гірше лише собі.