Перейти до вмісту

Ніколи не приховуйте свої почуття, не соромтесь і не бійтесь, адже життя так швидко летить

 

Ще у школі я зустріла своє перше кохання. Це був хлопець який навчався в паралельному класі, звали його Андрій. Ми спілкувалися в одній компанії і часто проводили разом багато часу. Незабаром він почав зустрічатись з моєю найкращою подругою, що ще більше дратувало мої почуття.

Я не могла наважитись сказати Андрію, що я його кохаю. Не могла підійти і поговорити з ним, я була впевнена, що він мене не зрозуміє. Так тривало досить довго. Потім мені набридло, я почала зустрічатися з іншим хлопцем, сподіваючись, що хоч так він якось проявить свої почуття. Але все було даремно.

У кінцевому результаті я вийшла заміж. Через пів року у нас з’явився син, але я не була щаслива. Ніби, як на той момент, я забула про своє перше кохання, адже з’явилися набагато сильніші почуття – материнська турбота. Але одного разу Андрій знову з’явився в моєму житті.

Читайте також: Відрядження, подарувало мені кохання всього мого життя

Якось ми опинилися разом на весіллі. Ми обоє були раді зустрічі і довго спілкувалися. І тоді він мені нарешті зізнався, що тоді кохав мене, а з подругою моєю зустрічався тільки тому, щоб бути ближче до мене. І не став зупиняти мене, коли я почала зустрічатися з іншим, він просто кохав мене і вирішив не заважати моєму щастю. Він також хвилювався, що у нас все так вийшло.

Все ж таки у нас закрутився роман. Зі своїм чоловіком я розлучилася і одружилася з Андрійом. Зараз щасливо живемо з моїм першим коханням і він виховує мого сина як свого рідного.

Моя вам порада: ніколи не приховуйте свої почуття, не соромтесь і не бійтесь, адже життя так швидко летить, і ми усі маємо його прожити щасливо.