Ну не готова я бачити свою дівчинку поруч з дорослим мужиком, який у батька їй годиться

Я завжди виховувала свою доньку правильно. Вона вчилась в хорошому університеті, відвідувала виставки, в неї було багато хороших подруг. Як я мріяла, щоб донька вийшла заміж за коханого хлопця, відгуляти шикарне весілля, але вийшло якесь непорозуміння.

Їй 22 роки, а сподобався моїй дочці не перспективний одноліток, а 42-річний дядько уже далеко не з рельєфною фігурою. Ще й з колишньою дружиною і дітьми, яким він залишив квартиру, а сам живе на орендованій.

Читайте також: З роками люблячий і турботливий чоловік Дмитро почав стрімко спиватися, а одного вечора накинувся на дружину та розпустив руки

Я як мама – зовсім збентежена. Обранець доньки, звісно людина цікава, програміст, характер у нього спокійний, багато захоплень.

Але ж він – мій ровесник. По-різному свого зятя уявляла, але не так. Ще й постійно “тусуються” у нас вдома, дратує, не те слово.

Ну не готова я бачити свою дівчинку поруч з дорослим мужиком, який у батька їй годиться. Це якось неправильно. Невже в теперішній час, це нормально.