— Ну що така красуня могла знайти в цьому Назарові? — перешіптувалися люди. — Наша Оля заслуговує кращого нареченого

Оля була дуже вродливою та розумною дівчиною, яка приваблювала багатьох парубків. Але цій красуні не подобався ніхто, вона чекала на особливого і єдиного.

Але коли Оля привезла до батьків свого нареченого, дивувалося все село. Її коханий виявився простим хлопцем.

— Ну що така красуня могла знайти в цьому Назарові? — перешіптувалися люди. — Наша Оля заслуговує кращого нареченого.

Хлопець і батькам дівчини не сподобався. Назар, окрім того що не красень, ще й з бідної родини.

— Я не можк вас зрозуміти. Чому вам не подобається Назар? Він любить мене і добре ставиться до мене. Навіщо мені всі говорять, що він мене не достойний. Врода ж не головне, я його люблю таким, як він я, — промовила Оля.

Пройшло трохи часу і батьки змирилися з вибором дочки та відіграли весілля. Молодята поїхали жити у місто, Назар там ходив на роботу, а Оля закінчувала навчання. Згодом вони дізналися, що стануть батьками.

Читайте також: Найсмачніші рулетики з печінки

Назар був насправді чудовим чоловіком та турботливим батьком, в усьому допомагав своїй дружині.

— Зять так любить Олю, — не раз розповідала дівчини мама своїй подрузі після того, як приїжала від них з гостей. — З дитиною і по дому допомагає та ще й на роботу ходить.

Усі люди в селі почали заздрити такому щастю дівчини, а через кілька років у їхній родині трапилося лихо. Оля потрапила в аварію й потребувала багато сил та часу на реабілітацію. Й тоді почали говорити всі в селі, чи кине Назар молоду жінку.

Але ні, Назар і надалі був хорошим і ткрботливим чоловіком, і їсти готував, і перебував з коханою у стаціонарі. Завдяки його любові Оля одужала.

З того часу пройшло уже багато років, а у їхній сім’ї не зникає взаєморозуміння та повага …

Позначки:
facebook