Перейти до вмісту

Ну я просто уже незнаю, що думати, дивно це все, не розумію, що відбувається?

Із чоловіком ми сваримося не так часто, але кожного разу після сварки у нього до мене дивне прохання. Чоловік просить мене поїхати до батьків. Так виходить, що якщо сваримося, то завжди ближче до вихідних і тому вихідні я проводжу у батьків. На квартирі він залишається сам. А в неділю починає завалювати мене повідомленнями і дзвінками з проханнями повернутися. Ось і вчора знову посварилися, цього разу взагалі попросив щоб я поїхала на тиждень. Пояснює це тим, що йому треба побути на самоті, відпочити.

Що думають про це все мої батьки, його не хвилює зовсім. А нічого хорошого вони вже і не думають, якщо чесно. Бо це очевидно, що якщо я приїхала на кілька днів, то точно не просто так. Хоч я їм не розповідаю про наші сварки, приховую, як можу. Але вони вже, ясна річ, не вірять. Я починаю сумніватися, що він сам вдома весь цей час. А може просто спілкується з кимось по телефону, наприклад. Якби він водив когось до нас на квартиру, то розумів би, що я можу в будь-який момент приїхати.

Читайте також: Що потрібно робити, щоб ваші букети у домашніх умовах стояли якомога довше?

Пару раз я так робила. Крім пивних банок і його сплячого нічого виявлено не було. Коротше, дивно все це. Я собі придумала таке, а може, залишити в затишному місці диктофон і поїхати?

Ну я просто уже незнаю, що думати, дивно це все, не розумію, що відбувається?