Перейти до вмісту

Що потрібно робити, щоб ваші букети у домашніх умовах стояли якомога довше?

Щоб довго насолоджуватися свіжими квітами, найперше, що ми робимо це видаляємо нижні листки і шипи у троянд перед зануренням у воду. Троянди з твердим стеблом зріжте навскіс, щоб площа вбирання рідини була якомога більшою. Також флористи радять додавати спеціальні підгодівлі, які наповнюють стебла мінералами для соковитості і яскравості, щоб квіти довше стояли.

Після того, як ви принесли квіти додому, потрібно дати їм час звикнути до нового мікроклімату. Прийшовши з холоду, слід поставити букет на балконі, а через деякий час перенести в тепло( квіти не люблять різкого зміну темпертури). Деякі рослини краще не звичайну воду, а живильний розчин, в якому вони стоять в магазині. При покупці букета можна уточнити у флориста і отримати цінні рекомендації щодо того чи іншого виду рослин, які входять в букет.

Наступним не менш важливим етапои є підготовка води.
Водопровідна вода містить хлорку, вона негативно впливає на рослини. Можна застосовувати такі способи підготовки рідини:

– беріть краще відстояну воду, оскільки хлор випадає в осад.

Читайте також: Я думаю, що мій спосіб такої “співпраці” з онуками цілком безпечний і корисний. Вони зараз збирають собі на якісь нові гаджети, ну і я їм допомагаю, але не просто так, а в обмін на потрібні мені справи.

– для антисептичної і поживного ефекту можна додати половину таблетки ацетилсаліцилової кислоти, 2 чайні ложки цукру або кубик рафінаду, 150 г борної кислоти.

– у кип’ячену і остигнула воду потрібно влити ампулу хлористого кальцію, що дозволить букету довше радувати неперевершеним ароматом.

– можна приготувати корисний і ефективний розчин: на 1 літр води середньої температури додайте 2 чайні ложки цукру.

– кожного дня потрібно змінювати воду.

– ретельно очищайте посудину, стебла, підрізаючи стеблинки.