Перейти до вмісту

Обов’язково прочитайте: 9 рис обличчя, що вказують на багатсво і успіх

У теперішній час, дуже багато людей з певною зневагою ставляться до унікальних рис свого обличчя. Стало популярним робити пластичні операції на обличчя. Але, ніхто не задумується над тим, що, підкоригувавши форму носа, виправивши прикус, овал обличчя та підборіддя і т. д., можна легко позбавити себе успішності і багатства, які раніше були складовою вашого життя. Ми вам розкриємо секрет, які знаками на вашому обличчі являються символами багатства та успіху.

1. Високий або широкий лоб
Люди з видатним чолом є власниками великого потенціалу в професійній сфері діяльності. Вони мають широкий кругозір, а також можуть швидко схоплювати і обробляти інформацію. Фінансовий успіх зазвичай приходить до них в результаті наполегливої ​​праці.

2. Великі блискучі очі
Люди з великими очима, мають більше шансів залучити грошову енергію в своє життя. Цікаво, що запам’ятовуються очі в поєднанні з широкими і густими бровами – це знак багатства і достатку в будь-яких справах.

3. Рівний і великий ніс
Щаслива доля у тих людей, які мають великий ніс правильної форми . А також, щоб власникам такого носа у всьому щастило, необхідно ретельно стежити за станом своєї шкіри обличчя. А ось чиста шкіра без прищів, почервоніння і чорних пор сприяє процвітанню в фінансових справах.

Також читайте: Топ-9 літніх продуктів, які потрібно вживати для гарного настрою та краси

4 . Прилеглі до голови вуха
Люди, чиї вуха прилягають близько до голови, дуже часто, на відміну від інших, досягають успіху в грошових справах. На відміну від них, люди, які володіють капловухістю, схильні до нераціонального розподілу грошей і нездатні до накопичення.

5. Великі мочки вух
Люди, які мають пухкі і яскраво виражені мочки,  мають набагато більше шансів домогтися фінансового успіху, ніж власники маленьких мочок.

6. Ямочка над губою
Люди, у яких  добре виражена ямочка над губою можуть досягнути у своєму житті кар’єрних висот, якщо направлять свою невичерпну енергію в правильне русло.

7. Рівні і великі зуби
Люди, які володіють надто широкою усмішкою вважаються успішними підприємцями і бізнесменами. Чим більші зуби, і чим менше між ними щербинок, тим більшого фінансового благополуччя може домогтися людина у житті.

8. Ямочка на підборідді
Люди, яких природа обдарувала ямочкою на підборідді, магнітом будуть притягувати в своє життя впливових і успішних людей, які зроблять вагомий внесок у їх розвиток і процвітання.