Очі – дзеркало душі. Про які риси характеру людини може розповісти колір очей

Дуже часто, колір очей може розповісти про основні риси характеру, якими володіє людина. З давніх давен очам приділяють особливе значення, і вважають, що саме очі – є дзеркало душі. Спробуємо розібратись, як колір очей відповідає певним рисам характеру кожної людини.

Голубі (блакині) очі

Люди з голубими очима вважаються натурами романтичними, сентиментальними і дуже чутливими. Вони беруть все близько до серця, часто засмучуються не тільки за себе, але і за інших людей. Тому голубоокі люди  мають багато друзів та знайомих. Вони завжди готові допомогти порадою і справою. У таких людей часто проявляється схильність до творчих професій.

Сірі очі

Люди з сірими очима не бояться роботи. Від інших людей, вони відрізняються розумом і логічним мисленням, люблять дізнаватися нове і все обмірковувати. Вони часто добиваються успіху у житті завдяки клопіткій праці та рішучості. Вони все роблять без поспіху, покладаючись тільки на себе. З ними спокійно: вони завжди підтримають і допоможуть. Сміливо йдуть назустріч труднощам, використовуючи свій досвід і кмітливість. В стосунках віддають перевагу стабільності.

Також читайте: Сирне суфле з ягодами: смачний та ніжний десерт, який зробить ваш ранок – ідеальним

Чорні очі

Люди з чорними очима володіють потужною внутрішньою силою, яка може здолати все на своєму шляху. Пставивши ціль, вони сміло крокують до неї. Це ті особистості, для яких мета виправдовує засоби. Вони дуже рідко заводять нові знайомства. Отримани увагу та закохати чорнооких людей дуже важко, адже вони є пристрасними натурами, які демонструють це одиницям.

Зелені очі

У компаніях, люди з зеленими очима користуються великим авторитетом. Їх завжди поважають і цінують. Це харизматичні та допитливі особистості, з красивою зовнішністю. Їх особистість оточуючі не можуть розпізнати, вони немов гіпнозують своїм поглядом. У стосунказ зеленоокі люди є справжніми ревнивцями. В пориві агресії через ревнощі ці люди можуть образити інших.

Бурштинові очі

Люди з бурштиновими очима –  артистичні натури. Основними рисами їхнього характеру є неординарність та креативність. Вони непередбачувані та проникливі. Це вірні друзі та партнери по життю, які стають справжньою опорою для рідних та близьких. Такі люди, завжди ставлять перед собою правильні цілі та впевнено ідуть до власної мети, за кохання здатні боротися до кінця.

Карі очі

Кароокі люди –  є вольовими особистостями. Вони достатньо запальні та імпульсивні. Не люблять ситуацій, які вимагають певної терпеливості, адже вони хочуть все й одразу. У дружбі вони завжди зберігають вірність та здатні підтримати в будь-якій ситуації. Вони швидко закохуються і створюють міцні союзи. Завдяки своїй старанності і наполегливості у роботі, вони будують кар’єру та стають успішними. Кароокі люди – це лідерські натури.