Перейти до вмісту

Одного дня, люблячий та ніжний чоловік заявив: Подивись на себе, як ти виглядаєш. Може хватить уже жерти?

Оля і Максим познайомилися в інституту. Вони дуже сильно кохали один одного і майже ніколи не розлучалися. Уже після закінчення інституту Максим зробив пропозицію коханій дівчині і вони одружилися. Жити вони стал окремо від батьків, так, як у Максима була власна однокімнатна квартира.

Молодим людям здавалося, що їх любов буде вічною. Безхмарно пролетіли роки інституту. Оля і Максим влаштувалися на хорошу роботу, а через 3 роки вони стали батьками чудового хлопчика – Олега.

Після появи синочка, Оля набрала багато зайвих кілограм. Чоловік, як міг підтримував дружину. Через рік, Оля дізналася, що знову вагітна. Це був шок. Вона не хотіла проходити через все це знову. Але чоловік умовив дружину залишити дитину. І згодом у них появилася ще донечка.

Але у той момент і настав кінець іхньому щастю. Двоє маленьких дітей, які постійно кричали і не давали спати. Максим переїхав в іншу кімнату на диван, мотивуючи, що йому треба висипатися. Після двох дітей, Оля важила 95 кілограм. Через стрес та недосипання, вона почала їсти багато солодкого. Від цього вона почала ще більше набирати вагу.

Читайте також: Найкорисніші сорти сиру: вони приємні на смак і приносять максимальну користь здоров’ю людини

Через два роки, вага Олі досягла критичної позначки в 120 кілограмів. Через це, у неї появилися проблеми з серцем. А колись люблячий і ніжний чоловік заявив: “Подивись на себе, як ти виглядаєш. Може хватить уже жерти? Сходи до лікаря, тобі потрібно щось робити з вагою, інакше ти просто вб’єш себе”.

У той момент, Олі стало дуже обідно, вона почала плакати і пішла заїдати стрес шоколодом. У всьому вона звинувачувала чоловіка, бо він взагалі не допомагав їй з дітьми і всю відповідальність перекину на неї.

Звісно Оля поводиться неправильно, звинувачуючи у всьому чоловіка, але й Максим неправий. Він бачив, що дружина поправляється, не обмежує себе у їді, а сам не підтимував дружину, коли їй було важко і погано …