Перейти до вмісту

Одного разу Дмитро повернувся додому та сказав, що у нього є син від іншої жінки. Оля задумалась про розлучення, але з часом, жінка змогла прийняти сина за рідного, і тепер точно не жаліє, що все сталося саме так

З Дмитром, дівчина познайомилася в інституті. Він був молодший від Олі на рік, але це не завадило їм побудувати стосунки.  Він був справжньою душею компанії: веселий, харизматичний та неймовірно красивий. Проте симпатії до нього вона тоді не проявляла.

Дмитро закохався у Олю з першого дня. Місяць найкрасивіших залицянь і дівчина здалася. Вони почали зустрічатися, а вже через рік вирішили одружитись. А ще через рік, вони стали батьками дівчинки – Даринки. Ще згодом у донечки появилася і сестричка. Чоловік дуже важко та старанно працював й через6 років вони переїхали до власного будинку неподалік міста.

Так вони прожили щасливих 15 років. Оля взагалі вважала свою сім’ю ідеальною, але все було далеко не так. Одного разу Дмитро повернувся додому, сів за стіл та сказав, що у нього є син від іншої жінки. У той момент, Оля не могла промовити ні слова. В її голові вже пролітали думки про розлучення, про те, як вона сама буде виховувати дітей та підіймати їх на ноги. Проте чоловік перервав її роздуми своїми вибаченнями. Він буквально на колінах молив про пробачення, казав, що не хоче кидати родину. Синові допомагати згоден, але йти від Олі не хоче.

Читайте також: Абрикосовий джем на зиму

Але через 3 роки, коханка чоловіка вийшла заміж за іноземця. Вона хотіла переїжджати за кордон й попросила Дмитра забрати сина на деякий час до себе. Говорила, що це лише на декілька місяців, поки вона там облаштує своє життя. Чоловік порадився з Олею й вони прийняли цю пропозицію.

Синочок прийшов разом з татом. Він дивився на все наляканими очима, але Оля до нього посміхнулася, а потім повела до великої кімнати з великим ящиком іграшок. В цей момент малий зрозумів, що у цьому домі йому точно нічого не загрожує.

За цей час, Оля так прикипіла до малого, що навіть не зрозуміла, як пролетів рік. Коханка Дмитра забирати його не хотіла. Вона подзвонила чоловікові й сказала, що чекає на дитину від іноземця й забирати сина не збирається, тому що її перший чоловік проти. Оля цьому шалено зраділа, адже віддавати свого рідного хлопчика, якійсь незрозумілій жінці вона точно не збиралася.

З часом, Дмитро з Олею оформили всі необхідні документи на сина. Донечки уже дорослі, і поїхали навчатися до іншого міста, а між парою зародилися нові, яскраві стосунки та почуття. Син став справжнім благословінням для їх родини й тепер Оля точно не жаліє, що все сталося саме так.