Одного разу я вирішила, що мама повинна переїхати до мене назавжди.

Одного разу я вирішила, що мама повинна переїхати до мене назавжди. Це було цілком спонтанне рішення. Мама взяла з собою лише одну маленьку сумочку з панчохами, тапочки із написом “Найкраща бабуся у світі” від онуків, халат і сорочку. А, і ще взяла стару наволочку – правда, я не могла зрозуміти, для чого вона їй потрібна.
З тих пір у нас живе літня бабуся, вона худенька, з білосніжною гулькою на голові і в бавовняних колготках. Йдучи коридором маленькими кроками, вона завжди зупиняється біля кожного порога і високо піднімає ноги, щоб подолати невидимі перешкоди. Вона завжди посміхається, побачивши нашого улюбленця, нашого папугайчика.
Крім того, вона бачить невидимих людей і любить розповідати мені про них. Мама дуже скромна і любить спати. Вона дуже обережно кусає шоколад, який я їй купую, запиваючи своїм чаєм. І вона завжди тримає чашку двома руками, щоб не впустити її своєю тремтячою рукою. Вона також переживає, що може втратити обручку, бо пальці сильно схудли, тому вона завжди перевіряє, чи не загубилась вона.

Читайте також Мати не приймає тата і взагалі не піклується про нього.

Раніше я не розуміла, наскільки вона безпорадна. У якийсь момент вона просто відпустила всі свої турботи, перестала бути дорослою і довірилася власній дочці. Їй дуже важливо, що я вдома. Я бачу її щасливою, коли приходжу додому, тому намагаюся не залишати її надовго. Знову ж таки, ми щодня вечеряємо супом, а вдома завжди є солодощі
Мені її дуже шкода, і лише тепер я розуміла, наскільки мама нуждається в мені. Хоча, зовсім недавно вона була незалежною і протягом трьох років після відходу батька повторювала, що хоче жити одна. Це цілком зрозуміло. У вісімдесят вона нарешті може жити для себе.
Однак самоізоляція зламала нестабільну психіку моєї матері.
Зараз я відчуваю велику любов і ніжність до своєї матері. Адже всі ми знаємо, куди веде нас життєвий шлях. Я зроблю все необхідне для її щастя – поруч з коханою донькою, в затишку, сповненому смачних котлет та тістечок. Більше нічого їй не потрібно. Я живу з вісімдесят трирічною мамою. Я вдячна Богові, що можу полегшити їй життя, таким чином захистивши s себе від емоційних
переживань.
Дякую, мамо, що ти біля мене! Будь ласка, залишись зі мною довше