Перейти до вмісту

Одружений чоловік назавжди буде зі своєю дружиною, поки вона це буде дозволяти.

З нею він – пара, партнери, а ви просто інша жінка, яка з’явилася в певний період життя і зникне так не помітно, як і прийшла. Ви не єдина, з ким він спить. І його це влаштовує.

Його влаштовують такі стосунки, адже він проведе з вами ніч, а потім ви підете додому. Він не несе за вас відповідальність, з вами нема ніяких зобов’язань. Ідеальний варіант, щоб забути про свої щоденні турботи.

Його влаштовує те, що він може отримати від вас все, що йому потрібно. Ви для нього – іграшка, яку він просто використовує, щоб задовольнити власні потреби. Так він відчуває свою значущість і не збирається нічого змінювати.

Читайте також Баклажани з грибами.

Його влаштовує те, що йому не потрібно бути з вами завжди. В будь-який час він може відмовити вам, аргументуючи це робою, дружиною чи дітьми. Дуже комфортно чи не так? Він подарує вам якусь одну дорогу річ, щоб ви менше висували претензій, але завжди буде повертатися до дружини.

Все, що він робить, він робить для себе. Він не думає про коханку, коли спить з нею, він не думає про коханку, коли купляє їй щось. У ньому говорить його егоїзм, адже після задоволення власного “Я” він не залишиться з вами, а поїде до дружини.

Спілкуватися він з вами буде мінімально, і розповідати про свої плани теж. Йому ж потрібно пам’ятати все, що він говорить кожній своїй новій жінці.

Він зрадить і вам. Якщо ви думаєте, що вам вдасться побудувати з таким чоловіком міцні стосунки та розбити його сім’ю, то скоро готуйтеся до нової ролі: з пристрасної коханки ви перетворитеся на нервову дружину, у якої чоловік не завжди повертається з роботи додому. Вся справа лише в тому, що заборонений плід солодкий. Зрадники знають про це краще за інших.

Тому, дівчата, якщо ви зустріли порядного чоловіка, який кохає вас і для якого ви – єдина, то цінуйте!