Перейти до вмісту

Одяг, від якого дівчатам краще відмовитись на пляжі, щоб отримати більше чоловічої уваги

 1. Купальники як у бабусі

На фотографії чудово виглядають купальники в стилі ретро, але ось для прогулянок по пляжу вони не підходять. Навіть найгарніша дівчина, яка одягнена в плавки із завишеною талією, може зіпсувати про себе враження та явно не приверне до себе увагу протилежної статті.

В’язані моделі купальників також не усім підійдуть. Такі купальники добре виглядають тільки на худеньких дівчатах, тому що надають зайвий об’єм. На чоловічу увагу у такому купальнику краще не розраховувати.

 2. Капелюхи, у яких великі поля

Капелюхи з великим полями зараз у тренді і вони ідеально підходять для фотосесї. Але для звичайної прогулянки на пляжі – не дуже. Та й взагалі ідея взяти з собою капелюх великого розміру на відпочинок і везти його з собою у великій валізі вельми сумнівний і навіть екстравагантний задум. Навіть фотографуватися в подібному капелюсі буде не легко, як може здатися з першого погляду. А відпочивати на пляжі тим більше.

Читайте також: Ідеальний рецепт сливового варення

 3. Підбори

У глянцевих журналах і на подіумі дівчата в купальниках і на підборах виглядають чудово. Підбори візуально можуть зробити ноги довшими і стрункішими. Але гулятиу підборах на пляжі по піску чи гальці навряд чи буде зручно. Від такої ідеї краще відмовитися. 

 4. Стрінги

В соцмережах дівчата обожнюють різні моделі стрінгів. Але для пляжної моди вони не підходять, тому що вже не у тренді. Стрінги підходять тільки дівчатам з гарними фомами, а от на об’ємних дівчатах вони виглядають не дуже.

 5. Незвичайні принти

Багатьом дівчатам може здаватис, що яскравий та стильний  принт на купальнику — це верх досконалості. Однак у чоловіків інша думка з цього приводу. Такими принтами привернути увагу до себе вам не вдасться.