Перейти до вмісту

Один маленький хлопчик просив батька допомогти побудувати маленький будиночок у дворі їхнього будинку.

Один маленький хлопчик просив батька допомогти побудувати маленький будиночок у дворі їхнього будинку. Така у нього була мрія – побудувати будиночок для ігор.

Маленький іграшковий майже будиночок, але щоб можна було в нього залазити і гратися там. Хлопчик же теж був маленький.

Він попросив тата допомогти побудувати будиночок. Батько погодився. Але все відкладав це маленьке діло. Багато було великих і важливих справ.

Він говорив: «Завтра! Почекай до завтра!». Хлопчик кивав і чекав.

Читайте також Дізнайтеся, який урок вам варто засвоїти у відносинах на основі свого знаку Зодіаку

Потім знову скромно питав; сьогодні ми будемо будувати будиночок, тату?

Батькові було ніколи. Все праця, – самі знаєте. І хлопчик перестав питати. Він не настирливий був. Тихий вихований хлопчик, який дуже хотів побудувати з татом будиночок у дворі. Під яблунею, – він і місце знайшов давно…

А потім хлопчик потрапив під машину. Фатальна випадковість.

Батько в страшному горі підійшов до ліжка сина в лікарні. Лікарі більше нічим не могли допомогти дитині.

Хлопчик подивився на батька і тихо сказав: «Тепер ми вже НІКОЛИ не побудуємо наш маленький будиночок, тату!». Він пам’ятав про будиночок весь час. Просто змирився з тим, що у батька немає часу. Зовсім немає часу для свого хлопчика.

Для хлопчика, для літнього батька, для дівчинки, для вихованця, для дружини або чоловіка … Для того, щоб побудувати маленький будиночок.

Ми зайняті будівництвом піраміди. Великими справами та іншими людьми. А на маленьке не вистачає часу. Хоча маленьке – це і є наше життя …”.