Перейти до вмісту

Оксана Марченко звернулась до Зеленського, і заявила, що СБУ незаконно утримує Медведчука, та вимагає негайно звільнити його

Оксана Марченко заявила, що “СБУ незаконно утримує Медведчука”.

Дружина Медвечука -Оксана Марченко записала відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «ТСН».

Марченко заявила, що СБУ незаконно утримує Медведчука, та вимагає негайно звільнити його.

“Звертаюся до президента Зеленського. Прошу вас вжити всіх необхідних заходів для негайного звільнення мого чоловіка Медведчука Віктора Володимировича, якого незаконно утримує СБУ. Віктор Володимирович не порушував жодних законів України і не покидав її територію. Він завжди виступав за мир і діалог, згоду в Україні і вам, пане Президенте, це дуже добре відомо”, – говорить Марченко у своєму зверненні.

Читайте також: Ідеальні еклери з сирно-вершковим кремом

“Його життя має бути поза небезпекою. Я чекаю на вашу відповідь”, – сказала дружина Медведчука, звертаючись до Зеленського.

Марченко закуталась у хустку та записала відео-звернення також і до Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана. Вона попросила звільнити з в’язниці свого чоловіка Віктора Медведчука, якому інкримінують державну зраду.

Також вона заявила, що Медведчука затримали за особистою вказівкою президента Зеленського та нібито “незаконно утримують в невідомому місці”. Марченко побідкалась, що з “Медведчука зробили заручника”.