Перейти до вмісту

Олег навіть не помітив, як вони віддалилися з дружиною один від одного. За цією роботою він геть забув про дружину, не купляв їй подарунки, не ходив гуляти з нею. Коли він побачив, що його Оля у дороге авто, у нього земля пішла з-під ніг, він не знав й що думати

Оля виросла у селі і не хотіла переїжати жити в місто, але чоловікові вдалося її вмовити, адже в селі багато не заробиш, а дитину потрібно годувати й одягати. Спершу сам думав їхати, але потім вирішив брати дружину з собою, вони ж все-таки сім’я, до того вдвох швидше гроші зароблять.

Так, як вони орендували житло і не могли взяти дитину з собою, одне тішило – Олег обіцяв, що заробітки будуть тривати не довго. От і поїхали вдвох: чоловік працював водієм, а Оля – пішла працювати у кафе. Молода пара практично не бачилася, працювали з ранку і до ночі, зароблені гроші не витрачали – все відкладали.

У цій метушні, Олег навіть не помітив, як вони віддалилися з Олею один від одного. Так одного дня він стояв на балконі й спостерігав за дружиною, яка ішла на роботу. Раптово до неї під’їхало дороге авто, й вона сіла в нього.

Читайте також: Пісочне печиво з арахісом

У Олега земля пішла з-під ніг, він не знав й що думати. За цією роботою він геть забув про дружину, не купляв їй подарунки, не ходив гуляти з нею. Всі зароблені гроші лежали в нього, то ж Оля навіть не могла собі дозволити купити обновки. Тоді він почав телефонувати до дружини, а вона так слухавку й не підняла.

Оля цього вечора прийшла в той час, що завжди. Жінка була щаслива й почала розповідати про свій шалений день, і про те, як їй пощастило: на роботу її підвезла господиня і вона жодної зайвої гривні не витратила.

В Олега ніби камінь впав з плечей, він обійняв кохану, а по щоці покотилася сльоза. Чоловік був дійсно щасливий, що його острахи не стали реальністю. Він став дуже шкодувати дружину й взяв продукти з рук й пішов готувати вечерю.

На наступий день Олег сказав, що за декілька місяців їдуть додому, адже їхня дочка в перший клас іде, і вони повинні бути з нею.