fbpx

Олег тоді дивився на Марину такими ж очима, як в молодості, і думав про те, що, можливо, доля підкинула йому ще один шанс, щоб виправити помилки молодості та стати по-справжньому щасливим

Марина виховувала дочку самостійно — її чоловік поїхав за кордон, коли донечці було 2 рочки. Згодом Максим там зустрів іншу жінку й забув про сім’ю на Батьківщині. Марині було дуже важко, одне добре, що хоча б мала власну квартиру, яка дісталася їй у спадок від дідуся.

Жінка спершу шкодувала про свій вибір майбутнього чоловіка — Максима, адже Марина довгий час була закохана в Олега. Вони були одногрупниками, хлопець був дуже красивий та хороший. Дівчина просто не тямила себе від щастя, що він звернув на неї увагу. От діло вже пішло до одруження, Олег вирішив познайомити свою наречену з батьками. Марина не сподобалася батькам хлопця, мама говорила, що її синочок заслуговує на кращу жінку.

Вони роз’їхалися на літні канікули, після яких Олег приїхав з обручкою на пальці, коханий одружився з іншою. Марина була шокована, адже вона навіть і не підозрювала, що хлопець готовий на таку підлість. Його нова дружина була донька багатих батьків, тому не дивно, що Олег обрав її. Марина одразу перевелася на заочну форму навчання, щоб не бачитися з коханого. Хоча одногрупники неодноразово говорили їй, що Олег шукає зустрічі з нею.

Але Марина не захотіла бачити його. Після навчання, вона пішла працювати, і там познайомилася з Максимом. Згодом вони одружилися і стали батьками чудової дівчинки.

Читайте також: Смачні та ніжні оладки з курячого філе

І от він нещодавно дочка сказала, що у неї є коханий чоловік і вона хоче з ним одружитися. Марині сподобався зять, але одне єдине, що тривожило жінку, що він був молодший за її дочку.

І от в суботу мало відбутися знайомство батьків. Хвилюванню не було меж.

Мама з дочкою вже під’їжджали до будинку Євгена — це був не просто заміський особняк, а справжній палац. Ще більше здивувалася жінка, коли двері відкрив тато нареченого. У статечному красивому чоловікові, скроні якого вже вкрила сивина, вона впізнала Олега.

Чоловік також впізнав жінку — вони були дуже щасливі, що їм судилося знову зустрітися. Олег запросив гостей за святковий стіл, спершу була мила бесіда, а згодом він все-таки розповів, чому змушений був одружитися з іншою дівчиною. В той період серйозно захворіла його мама, вони всі кошти витратили на її лікування, однак цього не вистачало. Тоді заможні знайомі погодилися допомогти, якщо красень Олег одружиться з їхньою донькою. Він не бачив іншого виходу, адже був готовий на все, щоб врятувати свою маму.

Олег тоді дивився на Марину такими ж очима, як в молодості, і думав про те, що, можливо, доля підкинула йому ще один шанс, щоб виправити помилки молодості та стати по-справжньому щасливим …

Позначки:
facebook