Перейти до вмісту

Олена перебувала в шоці, адже її коханий чоловік зрадив її, змінюючи з іншою жінкою, і робив це дуже давно.

Коли справа стосується шлюбу, то кожна людина бачить перед собою вірного супутника життя. Саме він повинен бути гідним партнером весь час шлюбу.

Але не завжди виходить так, як хочеться. Олена була заміжня вже кілька років і її відносини з чоловіком складалися добре. Джерело

Жінка відносила себе до найщасливішим дружинам, які не знають турбот в шлюбі і є рідкістю в найгірший час.

Все, що стосувалося її сімейного життя – безперечно, подобалося Олені. Її чоловік пестив і плекав свою улюблену дружину і завжди балував її різними подарунками, які купував дуже часто.

Йому самому подобалося робити презенти дружини, і милуватися її задоволеним обличчям. Він сильно любив Олену і не уявляв життя без неї. У мирі та злагоді вони прожили п’ять років, поки їх прекрасне життя не порушив один випадок.

Поки Гліб був на черговій робочій завданні, в їх будинок прийшла жінка. Вона вела себе надто безцеремонно.

Дівчина  увійшла в квартиру Олени, пройшлася по кімнатах, розглянувши всю обстановку.

Олена не розуміла, що відбувається і слідом ходила за своєю гостею. Зупинившись в передпокої, жінка випала Вікою, повідомивши, що вона – коханка Гліба і висловила свою думку з приводу чоловіки.

Віка попросила Олену відпустити його. Виявилося, що цю даму дуже довгий час пов’язували любовні стосунки з чоловіком Олени, яка вважала себе єдиною жінкою в його житті.

Вони зустрічалися, сподіваючись на повне возз’єднання, але їм заважала дружина коханця. Набравшись сміливості, нахабна жінка прийшла до дружини і влаштувала їй скандал.

Тріумфуючи, Віка демонстративно вийшла з квартири і випарувалася в під’їзді.

Читайте також: Ідеальний вік укладення шлюбу для кожого знаку зодіаку

Олена перебувала в шоці, адже її коханий чоловік зрадив її, змінюючи з іншою жінкою, і робив це дуже давно. Вже дуже скоро вона лаялася ним і кричала так голосно, що чули сусіди.

Не піддаючись виправдань чоловіка, жінка подала на розлучення і більше не бачила Гліба з тих пір.

Вона довгий час страждала після розлучення, який виявився для неї справжнім стресових моментом.

Але Олена змогла впоратися з усіма нюансами і почала нове життя в новому шлюбі.