Олена перестала боротися зі звичаєм чоловіка й подала на розлучення.

Сьогодні я вам розповім незвичну історію, яка трапилася з моєю подругою. Жінка нещодавно подала на розлучення. Звати її Олена, й вона сама себе прирекла на долю мати-одиначки, адже в шлюбі у неї появився син Максим, якому зараз 3 роки.

А винною цьому – дивна звичка її чоловіка Сергія.

Можливо, вона не всім буде здаватися такою безневинною, але тут є над чим замислитись.

Олена чекала дитину й вони швидко відсвяткували весілля. Все було так неочікувано, не було навіть банально часу, щоб дізнатися один одного.

Читайте також Батько все моє дитинство слідкував за кожним моїм кроком. Він любив контролювати все – від мого одягу до друзів.

От після одруження розпочалося спільне життя, повне скандалів.

 

Отже, Сергій – здоровий на вигляд мужчина, статний, красивий, однак, була в нього одна проблема. Дуже переживав за своє здоров’я. Будь-який біль (головний, зубний і тд.) він перетворював в справжню проблему. Одразу шукав в інтернеті симптоми й ставив собі безліч діагнозів.

Й бігав він до лікарні пару разів на місяць, де з нього вже всі насміхалися.

Це психічний розлад – іпохондрія, під час якого люди свої звичні відчуття тіла сприймають неправильно й кожний раз бояться захворіти.

Олена, зціпивши зуби, терпіла усі витівки Сергія, поки він не почав проводити періодично дивний ритуал.

Чоловік кожного місяця брав відгул на роботі й проходив медогляд в приватній клініці. Все було б не так складно, якщо в родині було достатньо коштів. Однак сім’я не хизувалася багатствами й щомісячний огляд завдавав нищівного удару по сімейному бюджет.

Олена перестала боротися зі звичаєм чоловіка й подала на розлучення. Окрім фінансової сторони, жінка зазначає, що не хоче, щоб син наслідував батька й виріс таким скиглієм.