Перейти до вмісту

Олі від такої інформації стало не по собі. Як Стьопа виявився у себе вдома? Яким чином туди потрапив?

Як же Оля любила своїх маленьких підопічних! На прогулянці діти бігали, грали, спостерігали за птахами, які звили гніздо на дереві, розташованому на території дитячого садка. Після прогулянки діти роздяглися, прибрали речі в шафки і зайшли в групу. Ольга була впевнена, що все в порядку, як треба…

Це був дуже голосний і резонансний випадок у нашому містечку.
Ольга працює вихователем в дитячому саду. Їй дуже подобається працювати з дітьми. Людина вона добра, чуйна, а найголовніше –
любить дітей. За десять років роботи вихователем не було у неї зауважень, як з боку батьків, так і адміністрації дитячого садка.

Діти на її тепле ставлення до них завжди відповідали дитячими щирими посмішками і для неї це було найкращою винагородою.
Стільки авторських ігр, вигадала вона для своїх маленьких улюбленців!

 

Читайте також Вона була молода і красива, і любила цим користуватися на повну. За нею доглядали заможні чоловіки.

То був звичайний день. Після обіднього сну малечі Ольга вийшла з дітьми на прогулянку. Всіх дітей вона знала добре, якщо хто кого образив, або плакав, вона уважно вислуховувала всіх, і приймала правильне рішення у ситуації, яка виникла, всіх мирила.

На прогулянці діти бігали, грали, спостерігали за птахами, які звили гніздо на дереві, розташованому на території дитячого садка.
Після прогулянки діти роздяглися, прибрали речі в шафки і зайшли в групу.

Ольга була впевнена, що все в порядку, як треба.
Минуло дві години після прогулянки, стали приходити батьки за дітьми.

Світлана помічником вихователя працювала лише кілька днів, свою роботу виконувала сумлінно, але не всіх дітей і батьків папам’ятала. Залишалося до закінчення робочого дня кілька хвилин, коли в групу зайшла медсестра і повідомила, що в дитячий сад надійшов дзвінок про те, що сусіди сім’ї Іванових звернули увагу, що біля будинку, на ганку сидить Стьопа і чекає батьків, сам прийшов з дитячого садка.

Олі від такої інформації стало не по собі. Як Стьопа виявився у себе вдома? Яким чином туди потрапив?
Адже, будинок, де живе сім’я Іванових, в п’яти кілометрах від дитячого садка!

Та для Ольги така історія закінчилася без наслідків. Батьки не стали писати на неї заяву і скаржитися, а для Олі це був урок на все життя. Видно, над хлопчиком розправив свої крила ангел…

Але вона не проконтролювала дітей!

Виявилося, що спокійний і тихий Стьопа образився на одного хлопчика, і вирішив піти додому, а дорогу він добре знав. Добре, що все обійшлося і з хлопчиком нічого не сталося!