Перейти до вмісту

Ось продукти, які не варто включати у раціон харчування, якщо у вас присутні проблеми з щитоподібною залозою

Наслідки порушення функціонування щитоподібної залози:

– вугрі

– фіброміалгія

– висипи на шкірі

– автоімунні захворювання.

– захворювання ясен

Ось продукти, які не варто включати у раціон харчування, якщо у вас присутні проблеми з щитоподібною залозою:

Цукор

Відсутність цукру у раціоні не тільки покращить функціонування щитоподібної залози, а й підшлункової, й приведе в норму рівень цукор в крові. Не слід використовувати штучні замінники цукру, адже вони не приносять користі.

Смажена їжа

Жири, які пройшли термічну обробку, пошкоджують здорові клітини й призводять до виникнення різних хвороб. Також під час лікування щитоподібної залози, трансжири нівелюють дію лікарських препаратів.

 Кава

Ранкова кава також може нашкодити щитоподібною залозою. Також вона значно може погіршити функцію надниркових залоз, а це також впливає і на щитоподібну залозу.

Читайте також: Королівський сирник: ніжний, смачний та просто тане у роті

Соя

Якщо у вас є проблеми їз щитовидною залозою, то вам потрібно слідкувати за кількістю вживаної сої і не перевищувати денну норму. Шкода сої полягає в тому, що вона поглинає дію лікарських препаратів, які можуть використовуватися для лікування.

Глютен

Глютен може нашкодити щитоподібній залозі, якщо у вас присутня нестерпність продукту. Клітковина містить схожий за складом елемент з ферментом, який присутній у складі щитоподібної залози. Тому організму важче його перетравлювати.

Продукти покращують функціонування щитоподібної залози:

– грудка індички

–  морська капуста

– журавлина

– полуниця

– чорнослив

–  креветки

– тріска

– тунець