Перейти до вмісту

Ось так через свої сумніви ти можеш залишитись без родини і коханої дружини.

Ми з дружиною були вже більше п’яти років у шлюбі та мали двох прекрасних діточок. Одружитись вирішили після того як дізнались, що дружина вагітна. Якийсь час жили у моїх батьків, тому що власного житла не мали. Народилася дочка, після чого ми взяли в іпотеку квартиру, жили непогано, грошей вистачало.

Через деякий час дружина повідомила, що чекає на другу дитину. Появився синочок, але минув час, а я все більше став помічати, що ніхто з дітей на мене не схожий. Я мовчу про зовнішність, навіть за характерами ми були дуже різні. Я почав сумніватися, чи мої це діти насправді.

 

Я вирішив перевірити, щоб точно спати спокійно. Звісно ж я розумів, що це дуже підло по відношенню до дружини, але жити так далі вже не міг. Я не розповідав дружині про свої наміри і потай від неї здав матеріали на тест ДНК. Потрібно було зачекати десь коло трьох тижнів. І ось коли час минув, мені зателефонували з лікарні і сказали, що результати готові. На паперах я побачив, що обидві дитини мої, і навіть заспокоївся.

 

Читайте також Стаття яка замінить вам візит до психолога

Коли вже був вдома, вирішив покласти їх кудись далеко, щоб дружина не побачила. Але це була моя велика помилка. Потрібно було тоді просто спалити чи просто викинути ці документи. І за іронією долі, через деякий час, дружина знайшла ці папери.
Це був дуже грандіозний скандал, вона була дуже розлючена. І ображається на мене і сьогодні. Я розумію її позицію. Вона не змогла мене пробачити і ми вже більше п’яти років розлучені.

Я виплачую дітям аліменти, навідуюсь до дітей, але дружина ( вже колишня) мене так і не пробачила.
Ось так через свої сумніви ти можеш залишитись без родини і коханої дружини.