Перейти до вмісту

Ось так. То почизині гроші мені повертати не треба – а на море поїхала. Ну, що тут скажеш, такі у нас чесні люди.

Які ж є безсовісні люди! Розповім про свою колишню коліжанку. А все почалося з того, що вона позичила у мене гроші – суму, скажімо так, не дріб’язкову, як моя тодішня місячна зарплата. Це сталося ще минулого року. Потім Оксана, все робила для того, щоб відтягнути час: то грошей у неї немає, то їй терміново кредит треба погасити, то вона у зубного витратилася – ніби мене її проблеми повинні були хвилювати. Ну завжди знаходила які відговорення.

Виходило так, що я свої власні гроші, повинна була у неї випрошувати. Ну нормально? Як позичити, то вона мені раз сказала і я одразу ж дала їй, а як справа дійшла до віддавання, то уже давай тягнути час.

Я готувала документи для виїзду за кордон, написала заяву про звільнення з роботи і вона добре знала і розуміла, що мені потрібні гроші, але все ж продовжувала мене всіляко уникати. Хочу вам сказати, що роші вона мені не повернула до сьогоднішнього дня.

Читайте також: Просто не хочу, що була різниця між дітьми. Коли син підросте, він це зрозуміє і йому явно буде не приємно. Незнаю, як мені зробити щоб такого не допустити.

Днями заходжу я на її сторінку в соцмережі – і що я бачу: ця пані, у всій красі, виставила фотографії з відпочинку з-за кордону. Ось так. То почизині гроші мені повертати не треба – а на море поїхала. Ну, що тут скажеш, такі у нас чесні люди.