Ось так я вдало випрала паспорт чоловіка! Якщо у когось є така проблема – всім раджу

Ми з чоловіком одружені два роки. Дітей поки немає, збираємо на іпотеку. Зараз живемо в моїй однокімнатній квартирі. Періодично до нас в гості приходить свекруха, яка починає мені дорікати з приводу і без.

В той день ситуація була точно такою ж. Я почала прати речі чоловіка і перевіряла його кишені. Свекруха почала мене вичитувати, розповідаючи, як я негарно роблю. Чоловік в наші дебати не вступав, що, звичайно, мене дуже образило. Міг би і заступитися, адже я перевіряю кишені, не для того, щоб винюхати щось, а щоб не випрати якісь важливі речі, які він міг забути викласти.

Розлютилася я досить сильно, і вирішила, що більше не буду перевіряти кишені, нехай чоловік сам цим займається, щоб до мене не було ніяких претензій потім. І ось через тиждень я знову завантажила всі речі в пральну машину, нічого не перевіряючи, ще й режим прання виставила на дві з половиною години, щоб все гарненько там відмокало.

Читайте також Булочки на кефірі з яблучною начинкою

На наступний ранок чоловік наполегливо шукав паспорт… Я й гадки не мала, де він його міг кинути. Зазвичай ми кладемо всі документи в одне місце – у тумбочку – значить він просто не поклав його назад. Навіть в голову не закралася думка уточнити, навіщо він так терміново йому знадобився.

А ввечері мене чекав черговий сюрприз. До мене додому прийшла свекруха зі своєю дочкою. Вони з порога почали конфлікт. «Та ти ж спеціально це зробила! Чому кишені не перевіряла? », – кричала мені сестра чоловіка. «Так мені ваша мама заборонила таке робити!», – з усмішкою сказала я. «Як? Тепер ще й я винна!, – позеленіла свекруха.- Зізнайся, що ти це зробила спеціально! »

Чоловік, який незабаром прийшов додому, не зміг пояснити своїм родичкам, що я зробила це без злого умислу. Але нарешті я зрозуміла, для чого йому потрібен був паспорт. Виявилося, що його сестра хотіла взяти на нього кредит. Знаючи ставлення цієї дамочки до грошей, я впевнена, що вона б його не виплачувала.

Як так можна? Ми собі у всьому відмовляємо, постійно відкладаємо гроші на перший внесок іпотеки, а його родичі нахабно хочуть на чоловіка перекласти виплату зовсім не маленького боргу! З того часу ми стали менше спілкуватися з ними. Паспорт довелося відновлювати, але це обійшлося нашій родині дешевше, ніж виплата чужого кредиту.

Ось так я вдало випрала паспорт чоловіка! Якщо у когось є така проблема – всім раджу…