Перейти до вмісту

Ось така розплата чекала жінку, що кинула в бiді свого чоловіка

«Лідія була моєю співробітницею, був зачарований  її красою.  Протягом довгого часу я приділяв їй багато уваги, дарував подарунки, ми вечерями в розкішних ресторанах »

Протягом довгого часу вона відкидала його, кажучи, що ще занадто рано для такого кроку в стосунках. Але герой історії був переконаний, що вона була жінкою його життя.

У сонячний травневий день вони вдвох поїхали в Париж, де зупинилися в розкішному готелі, і персонал допоміг чоловікові підготувати романтичну атмосферу в кімнаті. Коли Лідія побачила пишність, яку він приготував, вона втратила голову.

Ще до того, як він вийняв каблучку із коробки, вона з радістю закричала, що згодна вийти за нього заміж. Лише через декілька місяців закохані організували велике весілля, і тоді все між ними виглядало чарівно.

Для цього чоловіка Лідія була королевою – він буквально носив її на руках, навіть пропонував їй піти з роботи, щоб вона могла мати більше вільного часу для себе, адже дружині боса не варто працювати.

Минуло 2 роки з моменту їхнього весілля, коли одного разу він потрапив aвaрію. В результаті у чоловіка була серйозно пoшкoджена спини. Він не міг довго стояти на ногах, і для його відновлення потрібні були дорогі oпeрації та прoцедури.

Спочатку його дружина дбала про нього, що забирало у неї багато сил і більшу частину її вільного часу. Чоловік більше не працював, і поступово Лідія більше не могла отримувати дорогі подарунки, до яких вона звикла. Згодом вона почала дистанціюватися від свого чоловіка і без причини постійно конфліктувала.

Читайте також:Романтична історія знайомства

Чоловік зрозумів: його дружина хотіла продовжити свій розкішний спосіб життя, і він був шoкoваний цим. Одного разу Лідія просто зібрала речі і залишила його, навіть не сказавши ні слова, не попрощавшись. Від знайомих він дізнався, що вона знайшла коханця – його близького друга, якому належить величезний бізнес.

Рік по тому хвoрий одужав, встав на ноги, і бізнес стабілізувався.

На святковому заході він зустрів свою колишню дружину, яка сказала, що її коханець знаходиться у в’язниці за податкове шaхрaйство і що вона, бувши його бухгалтером, була змушена заплатити величезний штраф і в даний час знаходиться на випробувальному терміні.

Вона переїхала жити в більш бідну частину міста і тепер працює продавщицею в супермаркеті.