Перейти до вмісту

Ось тепер я думаю, що мені більше потрібно – квартира, яку я можу купити за свої відкладення, чи чоловік, який сподівається лише на мої гроші?

Працювати почала я рано, сім’я у нас була небагата, нам часто не вистачало грошей на найнеобхідніші речі,  Я відкладала гроші зі свого повноліття, коли перший раз пішла мити підлогу в місцевому кафе. Відтоді у мене з’явилася звичка мати заначку.

За десять років мої накопичення пристойно розрослися, тепер у мене практично цілий статок. Неприємність прийшла звідки не чекали: нинішній чоловік дізнався про мої гроші, і просить їх вкласти в спільний бізнес. А я не хочу!

Одного разу в розмові моя мати проговорилася Андрію, він ще тоді був моїм хлопцем, що у мене є певні збереження. Вона була впевнена, що він хоче одружитися зі мною лише через мої гроші, про що йому прямо і сказала.

Пройшло трохи часу. Ми одружилися. І тепер Андрій ( знаючи про мої збереження) пропонує їх вкласти в його ще не сформований бізнес. Я проти, адже всі попередні ідеї чоловіка успішно були провалені.

Читайте також: Ніколи не приховуйте свої почуття, не соромтесь і не бійтесь, адже життя так швидко летить

Андрій постійно повторює, що якщо ми чоловік і дружина, то і гроші у нас мають бути спільними. Може, і я би так вважала, якби це були його гроші. Я їх важко заробляла і відкладала протягом багатьох років. А тепер маю віддати, щоб він пустив їх на вітер?

Я категорично сказала ні. На що Андрій, поставив мене перед вибором: або я даю йому свої гроші на розвиток його бізнесу, або ми розлучаємося.

Ось тепер я думаю, що мені більше потрібно – квартира, яку я можу купити за свої відкладення, чи чоловік, який сподівається лише на мої гроші?