Перейти до вмісту

Ось жила і раділа – все в нас добре. Однак, Андрій уже був одружений, і від попереднього шлюбу має також дитину

З Андрієм уже 6 років живемо у цивільному шлюбі. У нас є чудова донечка. З чоловіком ми живемо добре, інколи мені здавалося, що він просто ідеальний.

Ми дійсно дуже щасливі разом і дружні, поважаємо один одного. Я усвідомлюю своє щастя ще більше, коли чую історії сімейного життя від своїх подруг, я б з їхніми чоловіками й дня не прожила під одним дахом. Я хороша господиня, сама люблю затишок, чистоту і запах домашніх пирогів.

Ось жила і раділа – все в нас добре. Однак, Андрій уже був одружений, і від попереднього шлюбу має також дитину. Чоловік добре спілкується з дочкою, допомагає матеріально. Що там у них сталося, де його перша дружина живе, я не цікавилася. Цікаво, звичайно, але за це невтручання в особисте життя чоловік мене дуже цінує. Він розповів про першу сім’ю рівно стільки, скільки вважав за потрібне.

Читайте також: Чізкейк з ягодами без випічки

Мене все більше непокоїть те, що він досі в шлюбі з тією жінкою. На дружні жарти в компаніях, чому ми не одружуємося, затягнули весілля, ми навчилися відбиватися. Нам і так добре, а штамп в паспорті – це лише формальність. Але останньою краплею стала моя мама, вірніше, вона сказала поставити Андрію ультиматум – одружуємося чи ні? Їй здається дуже дивним факт наявності штампа в паспорті мого чоловіка з чужою жінкою. Що це за шлюб утрьох? А згідно із законом навіть на нашу нову квартиру у неї є всі права. Я кохаю і довіряю чоловікові, і незнаю, як наважитись на цю розмову