Перейти до вмісту

Осінній гардероб: що і з чим поєднювати

Осінь – це час для експериментів з теплими светрами, взуттям і верхнім одягом. Що з чим поєднувати, як правильно носити модний одяг, а також які помилки варто терміново виправити – читайте в матеріалі.

Порушення правила багатошаровості
Перший шар в таких образах не повинен бути щільніше другого! Інакше ваш образ вийде неохайним, буде багато зайвих складок. Фахівці рекомендують в цьому сезоні піти на експеримент: під низ одягнути напівприлеглий кардиган, а зверху – куртку, жакет або стильний плащ. Так ви зможете виграти на контрасті фактур.
Чорні колготки – не панацея
“У поєднанні чорні колготки + всі речі в гардеробі = вам не можна виходити з дому! А ось кольорові колготки і колготки з принтами – хітяри сезону! Чорний щільний капрон з розсипом білих горошків, ромбоподібна клітина, коса смужка на мікрофібрі або просто яскрава пара – варіантів безліч”, радять експерти.

Чорний монолук – осіння депресія
Не заганяйте самі себе в апатію і осінню нудьгу… хлюпніть фарб в повсякденність!

Читайте також: Картопля з грибами – страва для святкового столу
Досить все заправляти
Якщо ви думаєте, що вічно заправляючи речі там, де потрібно і де не потрібно, ви свою фігуру робите більш стрункою, то ви глибоко помиляєтеся. Нехай краще ваш модний светр сидить навипуск і вільно, тоді пропорції фігури будуть врівноважені. Завдяки правильній довжині спідниці (до середини ікри), таке поєднання особливо актуально в кежуал-образах.