Осіння відпустка нічим не гірша літньої

Відпустка з серпня по жовтень – це чудовий шанс насолодитися відпочинком без величезних натовпів туристів і завищених літніх цін. У цей сезон у багатьох містах і країнах ще стоїть літня погода, що дозволяє розслабитися з комфортом.

Карпати
Відпустка в Карпатах – завжди актуальний варіант для активного відпочинку в Україні. Карпатський регіон пропонує безліч красивих міст для відпочинку і гірських стежок різного рівня складності.  Карпати прекрасні восени, а гірські ліси рясніють грибами і ягодами.

Морський відпочинок
Відпочити на курорті в Україні в цей період вже не вийде – море занадто холодне. А ось закордонні курорти пропонують широкий вибір пляжного відпочинку восени. Деякі країни користуються більшою популярністю саме восени, адже влітку тут стоїть нестерпна спека.

До того ж з початком масової вакцинації  багато країн стали доступні для в’їзду українців при наявності щеплення.

Де відпочити на морі з серпня по жовтень:

Туреччина – +27 °C
Греція – +24 °C
Іспанія – +22-24 °C
Єгипет – +30-33 °C
Хорватія – до + 25°C в серпні і +22 °C у вересні
ОАЕ – +34-36 °C

Читайте також: Смачні рецепти на Медовий Спас

Фестивалі та свята
З серпня по жовтень у багатьох містах проводяться унікальні фестивалі або національні свята. Ці події приваблюють туристів з усього світу. На фестивалі можна досхочу наїстися сосисок або повеселитися з дітьми.

Фестивалі та свята з серпня по жовтень:

Угорщина, Будапешт – винний фестиваль у вересні.
Київ, ВДНГ – фестиваль вуличної їжі 5-6 жовтня.
Київ і Одеса – велосипедний Круїз 5 жовтня.
Львів – свято сиру і вина, 17-20 жовтня.
Італія, Перуджа – фестиваль “Єврошоколад” 16-25 жовтня.

Якщо у вас немає можливості поїхати закордон – проведіть відпустку в Україні. Наша країна може запропонувати безліч цікавих місць для відпочинку як на природі, так і в містах.

Кам’янець-Подільський. Це місто прекрасне в будь-який час року. Місто славиться унікальною середньовічною архітектурою, яка прекрасно збереглася до наших днів.
Софіївський парк в Умані. Це диво природи приваблює туристів з усієї Європи. Восени парк покривається прекрасними золотими фарбами.
Острів Хортиця. Невеликий острів в Запорізькій області є національним заповідником України. Тут можна покататися на байдарках, відвідати оглядові майданчики і Запорізьку Січ, поспостерігати за дикими тваринами і птахами.
Асканія-Нова. Знаменитий український заповідник варто відвідати заради унікальної флори і фауни. Тут ростуть червонокнижні рослини, мешкають десятки дивовижних тварин. Туристи можуть відвідати дендропарк і сафарі.