Перейти до вмісту

Основні правила гостинності

Проблема гостинності знайома кожному з нас. На жаль, не завжди люди, які приходять в наш будинок, бажані і щирі. Багато примудряються наносити візити в пізній час та ще й без запрошення.

Ще однією поганою ознакою є візит з порожніми руками. Ніколи так не робіть. Потрібно обов’язково принести хоча б невеликий подарунок від себе.

Читайте також Вона розлучилася з чоловіком та перебралася до мене з онуком. В мене однокімнатна квартира й нам не вистачає місця.

У кожного з нас є чим поділитися. Віддавайте, даруєте іншим радість, приносьте подарунки – нехай маленькі, нехай нематеріальні, але ви здивуєтеся, як зміниться якість життя!

Основні правила гостинності:

Будьте пунктуальними. Не потрібно запізнюватися, якщо вас хтось запросив в гості. Правда, краще прийти на декілька хвилин пізніше, ніж швидше. Господарі ще можуть бути просто не готові. Допускається запізнення до 15 хвилин.

Не напрошуйтеся в гості. Господар сам закличе вас тоді, коли йому це буде зручно. Багато примудряються наносити візити в пізній час та ще й без запрошення.

Не приходьте з пустими руками. Тут люди переважно натякають на те, що у них в самих немає коштів, не те, щоб дарувати комусь речі. Але суть не в цінності подарунків. Ось що ви можете принести з собою:

“Ви можете принести квітку. Одна квітка.

Ви можете принести записку або листівку, які щось скажуть про ваші почуття до тієї людини, до якої ви прийшли.

Ви можете принести комплімент. І цим поліпшити настрій.

Ви можете принести молитву … і цим підтримати господаря будинку

Прийміть рішення давати, куди б Ви не пішли, кого б Ви не побачили. Чим більше Ви даєте, тим більше впевненості, завдяки чудовій дії цього закону, Ви отримуєте. А коли Ви більше отримуєте, Ваша здатність більше давати також зростає.

Наша справжня природа – це багатство і достаток, ми багаті від природи, тому що природа підтримує будь-яку нашу потребу і бажання. Ми нічого не втрачаємо, тому що наша сутність – чиста потенційність і нескінченні можливості.” – «Сім духовних законів успіху» Діпак Чопра.

Куди б Ви не йшли, кого б Ви не зустріли – подаруйте цій людині щось, просто візьміть за правило дієслово «дати». Коли Ви щось віддаєте, кожен раз з’являється новий рівень впевненості. А коли, навпаки, щось отримуєте, бажання ділитися з людьми посилюється багаторазово.